Оберіть свою подорож

 До зустрічі, стародавня Познань! Здрастуй, рідний Володимир-Волинський!

Трохи про стародавнє місто Познань
 
Познань - це не просто велике місто в Польщі. Познань - це колишня польська столиця. Тільки не нинішньої польської республіки, а королівства Велика Польща. Королівська резиденція, побудована вісім сотень років тому, до цих пір стоїть, радуючи погляди туристів і місцевих жителів. До сих пір стоїть і ратуша - її ровесниця, а знаменитий Кафедральний собор Петра і Павла є найстарішою церквою країни. До цих пір стоїть і Старе Місто - вцілілий під час війни центр міста. За контрастом з Варшавою, де після Другої світової війни вижило лише кілька вуличок під горою, де їх не дістали вибухи і пожежі, познанський історичний центр, забудований найпізніше двісті (а найраніше - п'ятсот) років тому, справляє приголомшливе враження.
 
А ще в Познані проводиться міжнародний ярмарок. Щороку! Уявляєте, скільки торговців і покупців там збирається? А ще там багато університетів і робочих місць. Ось тому волинчани і їдуть в Познань - працювати, вчитися, на ярмарок, або просто як туристи. І рано чи пізно їх починають цікавити автобусні квитки Познань-Володимир-Волинський - адже додому до рідних заїхати все-таки теж треба!
 

Чому варто купити саме квиток на автобус Познань-Володимир-Волинський

 
А ви уявіть собі автобус, повний самих різних пасажирів. Ось сидять батьки з дитиною - займають всього два крісла, тому що малюку ще немає і п'яти років, він сидить у батьків на ручках і, оскільки його батьки вибрали для поїздки Познань-Володимир-Волинський автобус, ціна квитка для нього становить ... 1%, тобто реально знижка 99%! Всі з гаджетами - дитина тримає в руках відеоплеєр з вай-фай-приймачем, який і справді ловить автобусний вай-фай, даючи дитині можливість дивитися мультики. Мама грає в щось на планшеті, а може бути, викладає фото сім'ї в дорозі в свій Інстаграм. Папа з ноутбуком - він працює. Ноутбук він підключив в розетку, яка теж є в салоні, щоб не витрачати заряд батареї зайвий раз і працювати довше.
 
А от бабуся з онукою. Бабуся пенсіонерка, їй уже виповнилося шістдесят, а внучці - менше семи років, але вона досить велика дівчинка, щоб займати окреме сидіння, до того ж бабуся не в тому віці, щоб тримати її на колінах. Звичайно, вони оформили дівчинці нотаріально завірений дозвіл обох батьків на виїзд за кордон з бабусею (а якби вона їхала з мамою, але без тата, дозвіл писав би тільки тато). Вони вибрали для подорожі Познань-Володимир-Волинський автобус, і вартість квитка дівчинки становить 50%, а бабусі - 5%, тому що їм обом покладаються знижки. Дівчинка грає на планшеті, бабуся розмовляє по телефону з дочкою і повідомляє про свій приїзд, а потім сідає читати класичну літературу. І полегшено часом зітхає, що не треба втомлено витирати піт з чола - працює кондиціонер. Спирається на відкинуту спинку сидіння - в такому положенні на ньому можна практично лежати. Дівчинці спинку крісла вона теж відкидає - нехай поспить, поки бабуся читає, а автобус їде. Потім ще пограє в улюблені ігри.
 
А ось студенти. Їдуть групкою, слухають музику зі смартфонів, перекидаються повідомленнями в соціальних мережах. Їм весело, адже завдяки вай-фаю вони мають доступ до всіх своїх звичних розваг. А оскільки вони сіли на автобус Познань-Володимир-Волинський, ціна квитка для них, так само, як і для пенсіонерів старше шістдесяти років, знижена на 5%.

 

Де купити квиток Познань-Володимир-Волинський на такий зручний автобус?

 
А купити його можна на офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков Л.А.". Система розрахує вам ціну миттєво - відразу ж, як тільки введете в спеціальну форму пункти відправлення та призначення, дату, кількість пасажирів і затребувані знижки. Ви виберете місця в салоні, і можете бронювати - скасування бронювання, якщо щось піде не так, безкоштовне. Можна оплатити хоч відразу, хоч потім - для цього використовуйте платіжну систему "Приват24", термінали "ПриватБанку", банківський переказ або банківську карту. Після чого роздруковуєте отриманий електронний квиток - і їдете додому, до Володимира-Волинського, ні про що не переживаючи! Гарної поїздки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок