Оберіть свою подорож
 

Їдемо додому, в Переяслав-Хмельницький, з найдавнішого міста Польщі

 
А яке найдавніше місто Польщі? Найдревніше місто на території нинішньої польської республіки - це Познань, стародавня столиця королівства Велика Польща. І Познань досі зберегла свою велич. Наприклад, до цих пір стоїть Королівський замок - стародавня резиденція польських королів, побудувана більш восьми сотень років тому. До сих пір можна помилуватися ровесницею замку - ратушею. До сих пір можна зайти в найдавнішу церкву країни - Кафедральний собор Петра і Павла. А історичний центр, збудований в період між шістнадцятим і дев'ятнадцятим століттям - уявляєте, яка краса? Крім того, в Познані щороку проводяться міжнародні ярмарки, а значить, збираються торговці зі всієї Європи. У Познані повно робочих місць для українців, в Познані маса вищих навчальних закладів, готових прийняти під свої зводи студентів з Переяслав-Хмельницького в тому числі. І тому ті, хто приїхав до Польщі за трудовим контрактом - заробити грошей; ті, хто вчиться в одній з Познанських вищих шкіл; ті, хто приїхав на міжнародний ярмарок; і просто туристи - всі вони прагнуть купити квиток на автобус Познань-Переяслав-Хмельницький, щоб поїхати додому у відпустку, на канікули або ж з подорожі. Тому на автобусні квитки Познань-Переяслав-Хмельницький завжди високий попит.

 

Чому саме автобусні квитки Познань-Переяслав-Хмельницький ?

 
Тому що якщо купити квиток Познань-Переяслав-Хмельницький на автобус перевізника "ФОП Новіков Л.А.", це дає можливість не просто доїхати з місця на місце, а й отримати справжнє задоволення від поїздки. Справа в тому, що у всіх автобусах "Новікова" ви зустрінете не тільки стандартні і звичні відкидні спинки сидінь, але і кондиціонери, справно працюючі в будь-яку пору року, що робить поїздку приємною ще й наявністю свіжого повітря. І головний бонус - бездротове інтернет-підключення Wi-Fi! Можете собі уявити: ви сідаєте в автобус, підключаєте свій гаджет (планшет, ноутбук, смартфон) до електроживлення (адже в автобусах "Новікова" є ще й розетки!), підключаєтеся до вай-фаю - і можете насолоджуватися звичними розвагами, навчанням або роботою . Різні сайти, блоги, форуми, онлайн-ігри та інші радощі життя цілком до ваших послуг в автобусах "Новікова"!
 

Познань-Переяслав-Хмельницький: автобус. Ціна квитка - які пропонуються знижки?

 
Дітям до п'яти років, яких батьки садять до себе на коліна в дорозі, і вибирають для поїздки за маршрутом Познань-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка знижується на 99%, так як малюки не отримують окреме місце. Діти ж молодше семи років, які окреме місце вже займають, отримують меншу знижку на автобус Познань-Переяслав-Хмельницький - ціна квитка для них становить половину від початкової вартості, тобто знижка дорівнює 50%. Студенти ж денного відділення будь-якого інституту, коледжу або іншого навчального закладу незалежно від місця навчання отримують знижку 5%, аналогічно знижці для пенсіонерів (але тільки для тих, кому вже виповнилося повних шістдесят років).
 

Де купити квитки Познань-Переяслав-Хмельницький

 
Ви явно не поїдете за квитком в київський офіс, так що пропонуємо замовити квитки на офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков Л.А.". Просто заповніть форму зі стандартними питаннями - звідки, куди, коли і хто їде, і система розрахує вам ціну, ви виберете собі місце в салоні і можете або бронювати його (потім можна скасувати безкоштовно), або викупити відразу. Як способи оплати пропонуються: онлайн-платежі "ПРИВАТ24", термінали "ПриватБанку", карта будь-якого іншого банку або грошовий переказ. Потім ви отримуєте електронний квиток, який потрібно буде роздрукувати, щоб виїхати на нашому автобусі з Познані в Переяслав-Хмельницький. Чекаємо Вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок