Оберіть свою подорож

Напрям: Познань - Луцьк (20 серпня)

Маршрут Час Місця Ціна

Познань Луцьк

12:15

відправлення

11 год 55 хв
час у подорожі
01:10

прибуття

5

вільних

Познань Луцьк

12:15

відправлення

11 год 55 хв
час у подорожі
01:10

прибуття

1

вільних

Познань Луцьк

01:00

відправлення

15 год 20 хв
час у подорожі
17:20

прибуття

14

вільних

Познань Луцьк

14:35

відправлення

13 год 5 хв
час у подорожі
04:40

прибуття

6

вільнихАКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

До побачення, древнє місто Познань! Здрастуй, рідний Луцьк!


Є в Польщі місто з назвою Познань. І це місто - те, що кожному туристу необхідно пізнати. Адже в минулому це місто було столицею Великої Польщі, могутнього королівства, яке прославилося в боях і завоюваннях! Саме в Познані польські королі і жили - в своїй резиденції тринадцятого століття під назвою Королівський замок. Саме в Познані в тому ж тринадцятому столітті була збудована і досі збереглася прекрасна ратуша. Саме в Познані була вибудувана перша церква на території сучасної Польщі - Кафедральний собор Петра і Павла. Саме в Познані історичний центр — це будинки споруди шістнадцятого-дев'ятнадцятого століть. Уявляєте, який захват тут відчує будь-який турист?!
А ще тут щороку проводяться міжнародні ярмарки. Тобто люди з усього світу приїжджають зі своїми товарами та експонатами або прагнуть тут отоваритися, щоб відвезти товар на батьківщину - наприклад, в той же Луцьк. Волинян в Познані багато, адже безліч західноукраїнських студентів і жителів Луцька та Волинської області живе і працює в Польщі і, зокрема, в Познані. Нерідко шлях додому в Україну пролягає саме через Познань, так як багато людей сідають на автобус до Луцька відразу після відвідин щорічної ярмарки.
 

Квиток на автобус Познань-Луцьк


Прямий автобусний рейс з Познані до Луцька - це дуже зручне рішення. Літаків ви таких точно не знайдете, та й з поїздом доведеться помучитися. А тут можна сісти, кондиціонер включити (в поїздах таких справних кондиціонерів практично не буває), спинку крісла відкинути, щоб подрімати в дорозі, улюблений гаджет - планшет, смартфон або ноутбук - підключити в розетку і спіймати передбачену в автобусі бездротову мережу. Тепер можна розслабитися і спокійно насолоджуватися поїздкою! Наприклад, фотографувати краєвиди з вікна і викладати фотографії в Інстаграм; писати на форумах і в соціальних мережах оголошення про купівлю-продаж купленого на познанському ярмарку; просто подивитися кіно; писати навчальні роботи; або, врешті-решт, книжку почитати. На цьому сайті ви можете в режимі онлайн придбати автобусні квитки Познань-Луцьк - щоб з комфортом відправитися додому!
 
 

Де і як купити квиток Познань-Луцьк

Є такий перевізник - "ФОП Новіков А.Л.". І є у цього перевізника офіційний сайт, на якому ви зараз і знаходитеся. При оформленні квитка вам потрібно заповнити спеціальну табличку: що ви їдете з Познані до Луцька такого-то числа, скільки вас чоловік, чи є серед вас пільговики. І вуаля - на автобус Познань-Луцьк ціна квитка автоматично розраховується нашою системою. Вибираєте місце в салоні (можливо, хочете сісти біля вікна, а може, вам принципово важливо подорожувати, сидячи на передніх місцях?), бронюєте місце, а потім або оплачуєте своє бронювання, або безкоштовно відміняєте його, якщо виникла така необхідність. Для оплати підходять термінали "ПриватБанку" або грошові перекази на рахунок компанії-перевізника - якщо плануєте оплачувати готівкою оффлайн. Також ви можете оплатити через Інтернет, якщо у вас є рахунок в "Приватбанку" і підключена платіжна система "Приват24", або якщо у вас є картка абсолютно будь-якого банку.
 

Знижки на квитки в цифрах

Пенсіонерам старше шістдесяти років і студентам покладається 5% знижка. Якщо батьки дітей до семи років вважають кращим транспортом для спільної поїздки з дітьми по маршруту Познань-Луцьк автобус, ціна квитка буде знижена для дітей на 50%. Якщо ви везете з собою зовсім маленьких дітей (менші п'яти років), яким окреме місце не потрібно, тому що їхати вони будуть у вас на колінах, і ви вибрали для поїздки за маршрутом Познань-Луцьк автобус, вартість квитка для малюка скорочується на цілих дев'яносто дев'ять відсотків, тобто їде дитина практично безкоштовно.

Подорожуйте з максимальною економією на автобусах перевізника «Новіков»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок