Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Придбати квиток Київ-Познань


Відрядження не тривають вічно, навіть по таким цікавим містам, як Познань. Після закінчення чергової виставки або зустрічі з діловими партнерами все одно приходить момент, коли потрібно збиратись додому. На цій сторінці сайту ви зможете придбати автобусні квитки Познань-Київ - швидко, просто і недорого!


Автобусні квитки Київ-Познань


Подорож автобусом - кращий спосіб заощадити, так як квитки на цей вид транспорту набагато дешевше, ніж на поїзд або, тим більше, на літак. Постарайтеся продумати свою подорож заздалегідь, і заздалегідь купити квиток Познань-Київ, щоб отримати найкращі місця в автобусі і вибрати найбільш підходящий вам рейс.

Для пошуку рейсів скористайтеся нашою пошуковою системою в верхній частині сторінки. Введіть в неї пункт відправлення і пункт прибуття, а також дату, яку ви запланували для поїздки. Після натискання кнопки пошуку наша система знайде для вас підходящі варіанти рейсів. Якщо в переліку не виявиться потрібного вам варіанту, спробуйте пошукати на іншу дату - можливо, тоді вам пощастить більше. Також зверніть увагу на рейси на інших напрямках.

Перевізник "Новіков" здійснює пасажирські перевізки автобусами, що відповідають основним європейським нормам, прийнятим на сьогоднішній день. Саме такий і автобус Познань-Київ, ціна квитка на який цілком доступна середньостатистичному громадянину України. Він обладнаний кріслами з розкладним механізмом, кондиціонерами для підтримки комфортного мікроклімату в салоні, а також зарядкою для мобільного телефону. Загалом, тут є все для того, щоб ваш шлях довжиною в 1077 км був комфортним і приємним.

На сайті існують знижки для студентів, пенсіонерів, дітей і туристичних груп, завдяки яким можна значно заощадити на поїздці - ціна квитка Познань-Київ може бути на 5-10% нижчою, ніж зазначена спочатку.

Знижки, як і вартість квитка Познань-Київ, вказані в онлайн-розкладі рейсів. Там же можна побачити і таку корисну інформацію, як час у дорозі, точний час відправлення зі станції і точний час прибуття автобуса, а також деталі маршруту слідування.


Бронювання і оплата квитків


Визначившись з рейсом, приступайте до квитків. Щоб зарезервувати квиток на автобус Познань-Київ, вам потрібно зробити наступне:  в форму бронювання, що з'явиться при виборі місць,  ввести ваше ім'я, прізвище, номер мобільного телефону та електронну адресу. Будьте уважні: ім'я та прізвище на квитку і в закордонному паспорті повинні бути ідентичні, інакше можуть бути проблеми при перетині кордону. Контакти залишайте справжні, так як вони будуть використовуватися для викупу квитків, а також для зв'язку з вами в разі різноманітних ПП.

Для оплати квитків підходить будь-який зручний вам спосіб з нижче запропонованих: оплата банківською картою, грошовий переказ, переказ необхідної суми через термінал "ПриватБанку" або інтернет-банкінг "Приват24", а також оплата готівкою. Однак для оплати готівкою вам знадобиться відвідати наш офіс, розташований в центрі Києва, а це підходить не всім.

Не забудьте, що оплата квитків має здійснюватися протягом терміну бронювання, інакше квитки знову стануть доступні іншим пользователмя системи, і доведеться всю процедуру проводити заново.

Отримані на вашу електронну адресу квитки ви повинні роздрукувати - тільки в такому випадку вони вважаються дійсними.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок