Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 

Самий європейський

 
Розташований майже на сході України Харків сміливо можна назвати одним з самих європейських міст країни. Однак, щоб поїздка автобусом за маршрутом Познань - Харків дійсно вдалася, необхідно подбати про вибір перевізника.


Автобус Познань - Харків


Звертайтеся до компанії «Новіков»! У нашому розкладі ви побачите розклад рейсів за потрібним вам напрямком. Є знижки для деяких груп населення - вони можуть купити квиток Познань - Харків зі знижкою 5% -10%. Ви можете забронювати безкоштовно місце в салоні, а вже потім переходити до оплати. Зробити ж це можна будь-яким зручним вам способом, як онлайн, так і готівкою. Так чи інакше, після здійснення оплати ми надішлемо вам квиток в електронному вигляді. Роздрукуйте його, віддайте роздруківку водієві і розташовуйтеся зручніше в кріслі.


Місто пам'ятників


Крім безлічі інших достоїнств, в Харкові слід зазначити наявність величезної кількості пам'ятників. Тематичних, відновлених, кумедних, історичних - в будь-якому випадку, оглядати їх можна довго. Тут є пам'ятники паровозам, танкам, літакам і навіть ракетам. У Харкові ж розташований авіаційний завод і музей при ньому.

Неодмінно подивіться на пам'ятники скрипаля на даху і героям Ільфа і Петрова: Остапу Бендеру, батькові Федору і Еллочці Людожерці. У місті є також пам'ятник курячим яйцям і величезній зеленій жабі, пам'ятники Айболитові і крокодилові Гені, і навіть знаменитому «горбатому» запорожцю. І звичайно, якщо ви приїхали до Харкова, обов'язково погляньте на його «Сім Чудес» - встановлені під скляними ковпаками пам'ятники на головній площі. У Харкові можна провести багато часу, і кожен день буде цікавим і чимось несхожий на інші. Приїжджайте!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок