Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Із Познані в Черкаси - додому на автобусах "Новікова"!


Познань - досить великий освітній центр, там багато вищих навчальних закладів, і там вчиться багато студентів з України, щоб отримати диплом в Європейському Союзі. Всім цим молодим людям, коли вони зберуться до рідних на канікули і виберуть для поїздки за маршрутом Познань-Черкаси автобус, ціна квитка у компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л." буде знижена на 5%.

Познань - найдавніше місто Польщі, який славиться своєю архітектурою, зокрема, Королівським замком восьмисотрічного віку (так-так, саме тут жили королі Великої Польщі!), його ровесницею-ратушею, Кафедральним собором Петра і Павла (найдавнішою церквою в країні), будинками шістнадцятого-дев'ятнадцятого століть, розташованими в історичному центрі ... Більш того, щороку в місті проводяться великі міжнародні ярмарки, на які приїжджають люди з різних країн світу. А скільки в Познані музеїв! А скільки культурних заходів! Кожному туристу квиток на автобус Познань-Черкаси обійдеться недорого в будь-якому випадку, але батькам з дітьми він буде особливо вигідний: якщо дітям менше семи років, і батьки вибрали для подорожі Познань-Черкаси автобус, вартість квитка для кожної дитини буде знижена наполовину, тобто на 50%. А якщо дітям менше п'яти, і подорожувати вони будуть на руках у дорослих, то знижка виходить просто величезна - 99%, тобто практично безкоштовний проїзд.

В Польщі чимало жителів України знайшли собі роботу і житло. Логічно, що більшість тих, що живуть в Познані, періодично потребують того, щоб купити квиток Познань-Черкаси собі, щоб відправитися провідати родичів, або ж своїм гостям. І, в разі пенсіонерів старше шістдесяти років, які квиток беруть на автобус Познань-Черкаси, ціна квитка буде знижена на 5%.


Де купити автобусні квитки Познань-Черкаси?


Придбати квиток можна на офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Заповнюємо спеціальну форму з усіма необхідними даними: місце відправлення - Познань, пункт прибуття - Черкаси, дата поїздки, скільки чоловік їде, чи є хтось із пасажирів пільговиком. Отримуємо сформовану автоматично ціну, вибираємо місце в салоні. І - бронюємо квиток! Бронювання потім можна скасувати абсолютно безкоштовно. Оплатити квиток можна відразу або ж протягом всього терміну бронювання, використовуючи платіжну систему "Приват24", оплату банківською карткою, грошовий переказ з будь-якого банку, або ж через приватбанківський термінал. Отримуєте електронний квиток, роздруковуєте - готово! Можна їхати.

Більшість людей вважає, що поїздка на автобусі - це нудно. Але це зовсім не так, коли в автобусах є вай-фай і розетки! Варіантів цікаво і з користю провести час - безліч. Адже Інтернет - це величезний простір для фантазії! Завдяки тому, що спинки сидінь відкидаються, а в салоні працюють кондиціонери, вам буде зручно і приємно знаходитися в салоні протягом всього шляху. Значить, можна сміливо купувати квитки і відправлятися в дорогу. Не встигнете озирнутися, як опинитеся в Черкасах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок