Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!

Подорож з Полтави до Варшави

 
Для того, щоб організувати поїздку за маршрутом Полтава-Варшава, рекомендуємо в якості транспорту обрати автобус. На цьому сайті ви знайдете рейс, що вас влаштує, і зможете купити квиток на автобус безпосередньо у перевізника «ФОП Новіков Л.А.» - швидко, просто і за мінімальною ціною!
 

Автобус Полтава-Варшава
 

На сайті ви можете вивчити розклад рейсів Полтава-Варшава, щоб дізнатися, в який час і звідки відправляються, коли і куди прибувають наші автобуси. Місце в салоні ви можете попередньо забронювати безкоштовно або відразу купити квиток на автобус. Замовлення можна сплатити будь-яким зручним вам способом. Потім ми надішлемо вам сплачений проїзний документ на пошту.
 

Поїздка до Варшави
 

Сьогодні Варшава - мегаполіс, столиця Польщі, великий промисловий і економічний центр. А до Другої світової війни вона була древнім містом з приголомшливою архітектурою. Сьогодні ж можна побачити лише кілька вулиць, які цю архітектуру зберегли. Адже під час війни Варшава піддалася бомбардуванню, і мало що вціліло. На щастя, кілька вулиць з кольоровими «пряниковими будиночками» можна оцінити. Велика частина центру відбудована заново після війни, але не в колишньому стилі, а з переважанням сталінського неоампіру.
 
У центрі міста на вас чекає багато кав'ярень і класичних ресторацій з традиційною кухнею, а наявність безлічі архітектурних та історичних пам'яток так і манить залишитися у Варшаві на довше. Чому б то й ні?
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок