Оберіть свою подорож

Їдемо з Переяслава до Варшави - як зробити подорож цікавою


Насправді зробити поїздку цікавою - дуже просто! Для цього потрібно, щоб в автобусі був Інтернет! Сідаєте в автобус, відкидаєте спинку сидіння, щоб розслабитися в комфортному кріслі, налаштовуєте потужність кондиціонера, щоб жарко не було, вставляєте штекер свого гаджета - смартфона, планшета, ноутбука - в розетку, і підключаєтеся до Wi-Fi. А далі займаєтеся звичним моніторингом Інтернет-мережі - вас чекають улюблені сайти, перегляд цікавих відео, спілкування по скайпу і в соціальних мережах, безліч книг і онлайн-ігри! А можна і попрацювати або повчитися.
Всі ці зручності - кондиціонер, відкидні спинки, вай-фай - є в автобусах компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л.". На цій сторінці сайту ви можете придбати в режимі онлайн автобусні квитки Переяслав-Хмельницький-Варшава саме на такий автобус!


Автобусний рейс Переяслав-Хмельницький-Варшава


Чому рейси до Варшави такі затребувані? В першу чергу - тому, що Варшаві багато робочих місць, і безліч українців їздить до польської столиці працювати. А ще тут безліч вищих навчальних закладів, які не тільки охоче приймають на перший курс, але і підписують контракти з різними українськими вузами, щоб студенти на старших курсах могли їздити до Варшави - отримувати паралельний диплом. Крім того, Варшава — вельми інтригуюче місто для туристів. Багато хто їздить туди на концерти, виставки, інші заходи. І ще більше людей - просто щоб подивитися місто, а потім відправитися з нього далі по шенгенській зоні, адже з Варшави практично завжди дешеві квитки! А ще не варто забувати про унікальну архітектуру міста. Від старої Варшави після Другої світової війни вціліло лише кілька вуличок - класично європейських, з бруківкою, з загостреними дахами "пряникових" різнокольорових будинків, які зараз називаються Старим містом. І причаїлися ці вулички посеред новобудов і відбудованих в післявоєнні роки сірих будинків в стилі сталінського ампіру - монументальних, з колонами і скульптурами в дусі "Робочого і колгоспниці". Контрастно, чи не так? Інтригує, і змушує задуматися про те, щоб купити квиток Переяслав-Хмільник-Варшава.


Переяслав-Хмельницький-Варшава: автобус. Ціна квитка


Автобуси перевізника "ФОП Новіков Л.А." і без того недорогі, але якщо скористатися знижками, будуть ще доступніші. Так, наприклад, студентів або тих пенсіонерів, яким вже виповнилося шістдесят років, які обирають для поїздки за маршрутом Переяслав-Хмельницький-Варшава автобус, вартість квитка порадує знижкою в 5%. А батьків дітей до семи років, які сідають з ними на автобус Переяслав-Хмельницький-Варшава, ціна квитка для дітей взагалі безмірно обрадує: 50% знижки - це вам не жарти! Якщо ж дітям менше п'яти років, і вони їдуть без надання окремого місця, тобто на руках у батьків, знижка становить 99%. Погодьтеся, здорово провезти малюка практично безкоштовно!


А як купити квиток на автобус Переяслав-Хмельницький-Варшава?

Дуже просто. Зайдіть на офіційний сайт перевізника "ФОП Новіков Л.А.", заповніть спеціальну форму, в якій треба вказати, звідки і куди їдете, скільки вас чоловік, і чи є ви пільговиком - і ви дізнаєтеся точну вартість квитка і зможете вибрати собі місце в салоні. Далі бронюєте квиток — якщо вам потрібно саме бронювання, яке завжди можна безкоштовно скасувати — або ж відразу оплачуєте квиток. Для оплати підходять платіжна система "Приват24", карти будь-яких банків, грошовий переказ (також будь-якого банку) або ж приватбанківський термінал. Сплативши замовлення, ви отримуєте електронний квиток, роздруковуєте його - і все, можна сміливо їхати на вокзал!

Помилка

Ок
Відміна
Ок