Оберіть свою подорож

Що може бути краще поїздки з Переяслав-Хмельницького в Радом?

 
Автобус, ціна квитка на який кружить голову. Дайте два! І вперед, назустріч пригодам, новим враженням і прекрасно проведеному часу!
 
У нашому швидкому-швидкому світі можливість купити квиток Переяслав-Хмельницький - Радом, не вистоюючи в довгих живих чергах, вкрай цінується усіма людьми. Вам потрібно зовсім небагато часу і зусиль, щоб знайти собі потрібний для поїздки Переяслав-Хмельницький Радом автобус і дізнатися вартість квитка.
 

Як все відбувається: інструкція по покупці

 
У верхній частині сайту розташована зручна форма пошуку, куди ви вводите всі три значення: місто відправлення, місто прибуття, ймовірну дату подорожі. Після цього натискаєте «пошук» і система шукає вам всі доступні рейси на заданий день. Великий це список або не дуже, залежить від того, наскільки далекий від вас день поїздки.
 
На автобус Переяслав-Хмельницький - Радом ціна квитка зазначена справа, виділена кольором, а під нею скромно, але помітно світиться помаранчевим список доступних знижок. Якщо ви належите до однієї з пільгових категорій населення, можете скористатися запропонованими знижками. Студенти і пенсіонери, що курсують між Києвом і Берліном, вже знають свої знижки, тому їх не варто озвучувати ще раз. Якщо під ціною квитка ви не бачите список, то в формі оформлення квитка, праворуч від графи «Виберіть місце» список знижок продубльований. Після того, як ви оберете знижку, система перерахує суму до оплати з урахуванням знижки.
 
Оплатити автобусні квитки Переяслав-Хмельницький - Радом ви можете в київському офісі компанії. Однак ви можете і не їхати в столицю, а скористатися іншими способами оплати. Якщо у вас є платіжна картка або підключений інтернет-банкінг, ви можете перерахувати гроші, не відходячи від сайту перевізника. Якщо ж суми на платіжній картці недостатньо, ви можете звернутися в будь-який банк за банківським переказом або перерахувати гроші за допомогою терміналу «Приватбанку».
Після оплати квиток на автобус Переяслав-Хмельницький - Радом буде доступний у вас на пошті, звідки його можна завантажити і роздрукувати.
 
Поки до оплати далеко, ще тільки форма оформлення квитка відкрилася. Отже, ви вибрали знижку, на схемі салону відзначили бажане місце (або вибрали його у відповідному списку), далі потрібно вказати ім'я та прізвище. Прямо в цьому полі зазначено «латиницею». Ми ще раз нагадуємо, що міжнародні квитки іменні, і оформляються на ім'я і прізвище, зазначені в закордонному паспорті. Ця вимога дотримується всіма компаніями, так як ідентичність даних у паспорті та квитку важлива не тільки при посадці, а й перетині кордону. Вас можуть просто не пустити далі! Саме тому будьте уважні, заповнюючи цю графу.
 
Тепер вам залишилося тільки вказати свої контактні дані - ПІБ на кирилиці (російською чи українською), адреса електронної пошти та номер телефону. Ці дані необхідні нам для зв'язку з вами і відправки квитка.
 
Після того, як ви заповнили поля форми бронювання квитка та перевірили правильність зазначеної інформації, ви переходите до оплати або безпосередньо до бронювання квитка.
 
Забронювати квиток на нашому сайті можна так само легко, як і купити. Це безплатно, ви нічого не втрачаєте як при оформленні квитка, так і при його поверненні. Це краще, ніж повертати вже куплений квиток, так як в цьому випадку, відшкодовується лише частина вартості. Вибирайте, що вам більше до душі, і вирішуйте.
 
Після оплати квитка ви отримаєте право проїхатися в комфортабельному сучасному туристичному автобусі європейського класу з вбудованим кондиціонером. Крісла в салоні відкидаються, що дозволяє відпочити в дорозі. Зайняти свій розум і руки допоможе телефон, планшет або ноутбук, адже в салоні лунає безкоштовний Wi-Fi і є розетки для підзарядки.
 
Чекаємо вас в наших автобусах!
До зустрічі! Приємної поїздки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок