Оберіть свою подорож

Познань, найдавніше місто Польщі, чекає вас!


У колись розкішної Великої Польщі була не менше розкішна столиця - місто Познань. У тринадцятому столітті там збудували королівську резиденцію під назвою Королівський замок. У той же час побудували ратушу. Трохи пізніше - Кафедральний собор Петра і Павла ... Всі ці будівлі стоять і радують око до цього дня. І нехай зараз в моді інші архітектурні стилі, і зовсім інша політика, поляки Познанню пишаються. І щороку проводять тут великі міжнародні ярмарки. Туристу буде дуже цікаво побувати в Познані: відвідати тамтешні музеї, помилуватися на будинки в Старому місті - забудови шістнадцятого-дев'ятнадцятого століть!

А ще Познань - визнаний освітній центр, тому тут можна зустріти безліч студентів з різних міст і країн, включно з Україною в цілому і Переяслав-Хмельницького зокрема. До того ж, Познань ще й промисловий, і торговий центр, і робоча сили з України тут дуже затребувана. Тому автобусні квитки Переяслав-Хмельницький-Познань розходяться “на ура” - туристи, студенти, робітники - всі їдуть в стародавнє місто.


Як купити квиток Переяслав-Хмельницький-Познань?


Щоб придбати квиток на автобус Переяслав-Хмельницький-Познань, загляньте на офіційний сайт перевізника "ФОП Новіков Л.А." і заповніть там спеціальну форму. Вкажіть, що їдете з Переяслав-Хмельницького в Познань, якого числа їдете, скільки вас чоловік, чи є хто-небудь з пасажирів пільговиком ... На автобус Переяслав-Хмельницький-Познань ціна квитка буде відразу розрахована, і ви зможете вибрати місце в будь-якій вподобаній вами частини салону (може бути, ви любите займати передні місця або, навпаки, задні, або вас приваблюють місця біля вікна або ж біля проходу). Втім, абсолютно на всіх місцях відкидаються спинки сидінь, щоб можна було поспати. Також в автобусі є кондиціонер і працює інтернет. В автобусах "Новікова" є підключення Wi-Fi, а це означає, що можна спокійно займатися в дорозі своїми справами - читати книги, слухати музику, дивитися кіно, працювати, вчитися, спілкуватися з друзями і з родичами, "зависати" в соціальних мережах і блогосфері ... до того ж займатися цим можна практично безлімітно - мало того, що Інтернет працює, так ще й розетки в салоні є — можна підключити харчування до свого ноутбука, смартфону або планшету.


Як забронювати та оплатити квиток Переяслав-Хмельницький-Познань

А після вибору місця ви спокійно бронюєте квиток. Потім можна скасувати бронювання, якщо передумаєте їхати чи захочете змінити дату поїздки. А якщо впевнені, що не передумаєте - оплатіть електронний квиток через платіжну систему "Приват24", грошовим банківським переказом, готівкою через термінал "ПриватБанку" або банківською картою через Інтернет, потім роздрукуйте, і все - квиток у вас вже є. Також можна поїхати в Київ і придбати квиток в офісі, але навіщо це робити, якщо є куди більш зручні варіанти?

На сайті перевізника «Новіков» надаються істотні знижки. Пенсіонерам, яким вже виповнилося шістдесят років, якщо вони вибирають для поїздки Переяслав-Хмельницький-Познань автобус, ціна квитка знижено на 5%. Те ж стосується і студентів. А якщо батьки дітей до семи років вважають підходящим транспортом для подорожі Переяслав-Хмельницький-Познань автобус, вартість квитка буде знижена на 50%, якщо дітям надається окреме місце, і на 99% (!), якщо малюки (до п'яти років) будуть їхати на колінах - на руках у батьків. З дітками-дошкільнятами все просто: без надання місця - знижка 1%, з наданням - знижка 50%.

Що можна сказати на закінчення? В Познань дійсно має сенс поїхати - працювати, вчитися або просто так - подивитися на найдревніше місто Польщі. А квитки на автобуси у перевізника "ФОП Новіков Л.А." - дійсно хороший варіант. Недорого і з комфортом - особливо завдяки наявності бездротового Інтернету.

Подорожуйте комфортно і економно разом з перевізником «Новіков»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок