Оберіть свою подорож

 Лодзь чекає нас! Сідаємо в автобус!

 
 
Що ж жителю Переяслав-Хмельницького може знадобитися в місті Лодзь? Наприклад, відома на всю Європу кіношкола — той самий знамениттй вищий навчальний заклад, що спеціалізується виключно на кіномистецтві, куди мало не черги з абітурієнтів шикуються. Навіть студенти за напрямом "кіномистецтво", які навчаються в, здавалося б, непоганих вузах України, мріють в магістратуру чи докторантуру потрапити саме в Лодзь, щоб отримати не просто гарну освіту, але ще і диплом Європейського Союзу. А ще ж є інші вузи в Лодзі!.. І робочі місця для тих, хто хоче заробити грошей за кордоном. І для бізнесу безодня можливостей - Лодзь все-таки великий торговий і промисловий центр. Та й туристам є чим зайнятися в місті Лодзь. Ось і розходяться автобусні квитки Переяслав-Хмельницький-Лодзь, немов птахи розлітаються.

 

 Квиток на автобус Переяслав-Хмельницький-Лодзь

 
 Прямий і зручний рейс з Переяслав-Хмельницького - це вже добре. Кондиціонери в салоні автобуса - прекрасно! Відкидні спинки сидінь гарантують вам здоровий сон. Розетки електроживлення дозволять вам зарядити будь-який гаджет. Бездротовий Інтернет - це, мабуть, головне. Адже якщо купити квиток Переяслав-Хмельницький-Лодзь у перевізника ФОП «Новиков Л.А.», саме це ви і отримаєте. Вільний доступ до Інтернету - читайте книги, публіцистику і захоплюючі історії, ходите по блогах і форумах, рийтеся в соціальних мережах, працюйте, вчіться, грайте в онлайн-ігри. Шлях з Переяслав-Хмельницького в Лодзь все-таки довгий, так що має сенс зайняти себе в дорозі чимось цікавим.
 

Переяслав-Хмельницький-Лодзь, автобус: ціна квитка і знижки

 
На автобус Переяслав-Хмельницький-Лодзь ціна квитка вказана на офіційному сайті перевізника (нагадаємо, ФОП «Новиков Л.А.»). Для того, щоб її дізнатися, треба вбити в спеціальну форму дату і маршрут передбачуваної поїздки, кількість пасажирів, і чи є серед них студенти, пенсіонери і маленькі діти. Справа в тому, що якщо пенсіонери старше шістдесяти років, або ж студенти денної форми навчання вибрали для поїздки Переяслав-Хмельницький-Лодзь автобус, вартість квитка буде знижена на 5% для кожного з них. Якщо ж батьки беруть з собою маленьких дітей, то дітям меншим семи років при наданні окремого місця надається знижка в 50%, а малюкам до п'яти років, які їхатимуть на руках у мами з татом - в 99%. Тільки не забудьте оформити нотаріальний дозвіл на виїзд дитини за кордон, якщо він їде тільки з татом, тільки з мамою або з іншими родичами! Кожен батько повинен бути присутнім особисто при виїзді за кордон громадянина України молодше шістнадцяти років, або документально підтвердити свій дозвіл.

 

Бронювання і оплата квитка Переяслав-Хмельницький-Лодзь

 
Коли ви заповните форму бронювання, система озвучить вам точну суму до оплати за кожен квиток. Ви можете вибрати собі місце в будь-якій частині салону і забронювати його, а можете оплатити квиток відразу. Бронювання зручне тим, що скасовується безкоштовно; але оплатити відразу - значить позбутися від подальших турбот з квитком, необхідності запам'ятовувати крайній термін бронювання та інші деталі замовлення. Оплата здійснюється або через "Приват24", або через термінали "ПриватБанку" (вони в містах України майже на кожному розі), або банківською картою, або грошовим переказом. Ви отримаєте електронний квиток - роздрукуйте його, і все - можна спокійно збиратися в дорогу!

Помилка

Ок
Відміна
Ок