Оберіть свою подорож

 Конін - місто вищих шкіл

 
Вищими школами в Польщі називаються вищі навчальні заклади - ті, які у нас називаються інститутами, університетами, академіями. І в Коніні їх цілих сім - дві філії шкіл Лодзі, дві - Познані, і три - саме Конина. Колись Конін був єврейським містечком, збудований він в змішуванні готики, бароко і необароко, у нього багата історія і він дуже гарний. Не дивно, що студентам приємно вчитися саме в Коніні, якщо вже вони вирішили отримувати диплом Європейського Союзу. Не дивно, що в Коніні багато туристів, і що безліч робочих місць успішно зайняті українцями, які приїхали за трудовим контрактом. І всі вони їздять додому і назад. І автобусні квитки Переяслав-Хмельницький-Конін розходяться чудово!

 

Чому треба купити саме квиток на автобус Переяслав-Хмельницький-Конін?

 
Та тому що шлях неблизький, займатися чимось в дорозі треба. Навряд чи вас влаштує сон на звичайному сидінні - захочете подрімати - так у кожного крісла перевізника ФОП «Новиков Л.А." відкидається спинка. Навряд чи вас влаштує спати, та й взагалі їхати в задушливому, спекотному автобусі - тому в автобусах працюють кондиціонери.
Навряд чи зможете спати всю дорогу - ну так беріть з собою ноутбук, смартфон або планшет, в автобусах є як розетки електроживлення, так і бездротове інтернет-підключення Wi-Fi. Що ви любите робити в Інтернеті? Блукати по інстаграмам і флікрам, коментуючи красиві картинки? Спілкуватися по скайпу з бізнес-партнерами або родичами? Переписуватися в соціальних мережах з друзями? Грати в якісь стратегії, щоб було чим розслабити мозок? Варіантів безліч. Вибирайте всі! Купити квиток Переяслав-Хмельницький-Конін у "Новікова" ніщо не заважає.
 

Переяслав-Хмельницький-Конін, автобус: ціна квитка, що на неї впливає?

 
На ціну впливає вік і соціальний статус. Якщо пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, або студенти, які навчаються на денному відділенні, вибрали для поїздки за маршрутом Переяслав-Хмельницький-Конін автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Маленьким дітям теж надаються знижки, і куди більш грандіозні: якщо дитина менша семи років займає окреме місце, сідаючи на автобус Переяслав-Хмельницький-Конін, ціна квитка для цієї дитини знижується на 50%, а якщо їде на колінах у старших (але тільки до п'яти років!) - на 99%. Не забувайте про таку важливу річ, як нотаріально завірений дозвіл на виїзд вашого малюка за кордон! Він не потрібен лише в тому випадку, коли в автобусі присутні і мама, і тато. Якщо ж їде тільки хтось один або зовсім не їде ніхто з батьків - документ обов'язковий.

 

Як купити квиток в Конін?

 
Зайти на офіційний сайт перевізника ФОП “Новіков Л.А.”, заповнити там спеціальну табличку: якого числа їдете з Переяслав-Хмельницького в Конін, скільки вас чоловік, і чи є пільговики. Автоматичний розрахунок ціни проводиться майже миттєво, залишається лише погодитися зі справедливістю вельми невисокої суми і вибрати собі місце в салоні. Місце можна забронювати, щоб потім, якщо що, безкоштовно скасувати, а можна відразу викупити. В якості методів оплати використовуються наступні: банківська карта або служба "ПРИВАТ24", щоб не виходити з дому; термінал " ПриватБанку "або грошовий переказ, якщо так вам зручніше. За підсумками оплати ви отримаєте електронний квиток, і зможете вільно їхати з Переяслав-Хмельницького в Конін на автобусі нашої компанії. Тільки не забудьте квиток роздрукувати!

Помилка

Ок
Відміна
Ок