Оберіть свою подорож

Додому, до Львова! До зустрічі, Ополє!


Збираєтеся додому із заробітків або з навчання в Ополє, або з подорожі по шенгенській зоні? Так чому б не поїхати з Європейського Союзу через Львів? Адже це теж прекрасне місто, про відвідини якого ви ніколи не пошкодуєте! На цій сторінці офіційного сайту перевізника «Новиков» ви можете купити квиток Ополє-Львів - онлайн!

Ополє прекрасне! Безумовно. Адже в цьому місті безліч дивовижно гарних місць і проводиться безліч цікавих заходів. Ополє - це середньовічна архітектура. Ополє - це музеї, театри і філармонія. Ополє - це щорічний фестиваль польської пісні. І при цьому Ополє - це кілька вищих навчальних закладів і дійсно багато робочих місць. Якщо ви хочете вчитися за кордоном і при цьому розраховуєте на те, що вийде зробити це в Польщі, не обтяжуючи себе зовсім вже незнайомою мовою - то чому б не вчитися в Ополє? Якщо ви хочете працювати за кордоном - аналогічно. Саме тому пасажиропотік між Західною Україною та Ополє завжди великий, і автобусні квитки зі Львова в Ополє і назад, із Ополє до Львова, користуються стабільним попитом.


Об автобусах


Ідеальним транспортом в даному випадку буде автобус. І не просто автобус, а автобус перевізника ФОП "Новіков Л.А". Адже в цих автобусах безліч плюсів: кондиціонери, які гарантують добре самопочуття в поїздці; спинки сидінь відкидаються, що дає можливість поспати досхочу; і, нарешті, бездротове інтернет-підключення, тобто Wi-Fi! А ще автобус обладнаний розетками, завдяки чому ви зможете спокійно заряджати свій гаджет, будь то ноутбук, планшет або смартфон, і чудово проводити час. Ви студент і їдете на канікули? Пишіть учбову роботу - потім все одно здавати доведеться. Ви працюєте в Ополє і їдете до родичів? Зателефонуйте їм, розкажіть, що вже виїхали, поділіться планами на відпустку у Львові. Ви турист, і наступний пункт вашої подорожі - Львів? Почитайте про Львів, подивіться про нього кіно, вирішите, куди вам треба обов'язково потрапити: в музей "Арсенал", в театр імені Соломії Крушельницької? А може, має сенс відвідати "Мазох", знамените кафе в центрі міста? .. Вивчіть все, що вам цікаво. Або просто розважайтеся в соціальних мережах, в блогах, на форумах або в чатах. Чому б і ні, адже це теж відмінний спосіб провести час!


Автобусні квитки Ополє-Львів: де їх купити?


Так на офіційному сайті перевізника ФОП "Новіков Л.А.". Ви просто заповнюєте спеціальну табличку, вказуєте там ймовірну дату відправлення, Ополє як пункт відправлення, Львів як пункт призначення, і ще вказуєте, чи потрапляєте ви під чкусь із категорій пільговиків (студенти отримують знижку в 5%; для пенсіонерів, яким вже виповнилося шістдесят років, і які вибрали для подорожі за маршрутом Ополє-Львів автобус, ціна квитка теж буде знижена на ті ж 5%; є ще й дитячі знижки, але це - окреме питання), потім ви дізнаєтеся, якою буде на автобус Ополє-Львів ціна квитка саме у вашому випадку, і можете або бронювати (потім можна буде безкоштовно скасувати бронювання), або викуповувати квиток на автобус Ополє-Львів. Щоб викупити його, треба здійснити платіж або через систему "Приват24", або через термінал все того ж "ПриватБанку", або в будь-якому іншому банку грошовим переказом, або банківською картою. Потім отримуєте електронний квиток, роздруковуєте його, і все - можна їхати! А також показувати у візовому центрі, як гарантію вашого повернення в Україну.
 


Ополє-Львів автобус: вартість квитка для дітей

Якщо вашій дитині ще не виповнилося сім років, і вона буде займати окреме посадочне місце, то заплатити за його поїздку доведеться 50% вартості. А якщо їй немає ще й п'яти, і ви плануєте садити її собі на коліна, а окреме крісло не виділяти, то знижка буде 99%, тобто дитина поїде всього-на-всього за один відсоток вартості.
 
Їздіть автобусами перевізника “Новіков” - економно, надійно та комфортно!  

Помилка

Ок
Відміна
Ок