Оберіть свою подорож
 

Додому в Київ - прощай, Ополє!

 

Ополє - місто музики

 
Ополє притягує три категорії людей: меломанів, студентів і робітників. Якщо ви меломан, то напевно їздили на фестиваль польської пісні - знамените свято, на якому збирається безліч польських виконавців. Якщо ви студент, то, напевно, вирішили здобути освіту в Польщі - і вибрали Ополє, адже в місті цілих п'ять вищих навчальних закладів різного профілю. А може бути, ви приїхали в Польщу заробляти гроші - і ідеальне робоче місце попалося не де-небудь, а в Ополє. Тепер ви можете піти послухати польські пісні або постановки в філармонії в будь-який час! Подобається ідея? Вона-то хороша, тільки рано чи пізно з Ополє доведеться їхати додому в Україну - і почнеться музичний спектакль: "Хочу купити квиток Ополє-Київ".
 

Як купити квиток з Ополє до Києва?

 
Пам'ятайте пісеньку зі знаменитим приспівом "O sole, o sole mio!"? Ось на цей мотив відмінно ляже "Ополє! Ополє-Київ!". Наспівуючи таку пісеньку, можна зайти на офіційний сайт перевізника ФОП “Новіков Л.А.”, щоб купити квиток на автобус Ополє-Київ, і заповнити там спеціальну форму. Якого числа ви плануєте виїжджати з Ополє? Скільки вас чоловік? Чи є серед вас, наприклад, пенсіонери старше шістдесяти років або студенти денного відділення? Таким пасажирам, якщо вони вибирають для поїздки Ополє-Київ автобус, ціна квитка знижується на 5%. А діти - діти їдуть? Адже якщо батьки дітей до семи років вирішують сісти з ними на автобус Ополє-Київ, ціна квитка падає на цілих 50%! А якщо батьки малюків, яким ще п'ять років не виповнилося, готові везти їх на руках, не саджаючи на окреме крісло, і вибирають для цікавої подорожі Ополє-Київ автобус, вартість квитка дорівнює всього-на-всього 1% від початкової суми - офіційна знижка становить 99 %. До речі, якщо вже їдуть діти, перевірте, щоб документи були в порядку і, якщо з дитиною їде тільки один з батьків або інші родичі - не забудьте оформити нотаріальний дозвіл від другого батька або від них обох на виїзд дитини за кордон.
 

Чим хороші автобуси перевізника «Новиков»?

 
Наші автобуси хороші тим, що доставлять вас прямим рейсом в пункт призначення без всяких проблем, і в відмінних умовах. В автобусах є кондиціонери і відкидні спинки сидінь, а бездротове підключення Wi-Fi, обладнане в кожному автобусі, багатьох врятує від нудьги! Саме тому автобусні квитки Ополє-Київ так добре розходяться у перевізника «Новиков». Діти можуть дивитися онлайн мультики і грати в мережеві ігри. Дорослі - спілкуватися в соціальних мережах або ритися на форумах і в блогах, працювати або читати книги, або просто листуватися з ким-небудь за допомогою одного з численних месенджерів. Варіантів безліч, було б бажання. Але, як легко може казати сучасна мудрість, з підключеним Інтернетом з розуму від туги ніхто не зійде. Та й розетки в салоні є - можна підключати ваші гаджети до мережі, щоб не розряджалися під час роботи.
 
Як купувати квитки Ополє-Київ
 
Простіше і зручніше за все купити квитки через Інтернет. На сайті, після заповнення вами форми, ви отримуєте чітко розраховану суму, яку вам доведеться заплатити або через "Приват24", або грошовим переказом, або банківською картою, або в будь-якому терміналі "ПриватБанку", або готівкою в офісі в центрі. Ви можете квиток спочатку забронювати (самостійно обравши місце в салоні!), щоб потім, якщо раптово зміняться плани, бронювання безкоштовно скасувати. Бачите, як все просто? Якщо оплачували квиток через Інтернет, вам надішлють електронну його версію. Ви її повинні надрукувати, і все - перед вами офіційний документ, ура! Можна їхати. Щасливої ​​дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок