Оберіть свою подорож

Придбати квиток Львів-Вроцлав

 
Польське місто Вроцлав знамените не тільки красою своєї архітектури або дивовижними статуями гномів, розставленими на вулицях міста в найнесподіваніших місцях, а й чудовими парками і штучними водними каналами, де в теплу пору року можна годувати лебедів. Також Вроцлав є великим економічним, культурним та освітнім центром Польщі: тут знаходяться такі навчальні заклади, як Вроцлавський медичний університет, Вроцлавський економічний університет, Вроцлавська політехніка, а також інші освітні установи. Одним словом, це місто є відмінним місцем для навчання, роботи і туризму. На цій сторінці сайту ви можете придбати недорогі автобусні квитки Львів-Вроцлав!
 

Квитки на автобусний рейс Львів-Вроцлав

 
Автобусні рейси між Західною Україною та Польщею мають найбільший попит в нашій країні, проте не завжди так просто можна знайти досить дешеві квитки в Польщу, і до того ж на потрібну дату. Сайт офіційного перевізника "Новіков" вирішує цю проблему, так як тут ви можете вибрати зручний рейс і купити квиток Львів-Вроцлав за відмінною ціною - в режимі онлайн!
 
Вказавши в пошуковій формі у верхній частині сторінки потрібну дату (місто відправлення та місто прибуття там вже повинні бути вказані), ви запустите процес автоматичного пошуку рейсів. Система підбере вам підходящі варіанти, з яких ви потім зможете вибрати найкращий конкретно для вас рейс.
 
Щоб не помилитися у виборі, уважно вивчайте розклад рейсів, де вказується вартість квитка Львів-Вроцлав, знижки, що надаються на рейсі, точний час виїзду і прибуття авобуса, а також детальний маршрут прямування і передбачуваний час в дорозі. Орієнтуючись на всю цю інформацію, ви без проблем зможете зробити вибір.

 

Знижки на рейсі

 
Заощадити на поїздці вам допоможуть знижки, надані перевізником "Новіков":
для студентів: 5%;
для пенсіонерів: 5%;
для тургруп: 10%;
для дітей до 7 років: 50%;
для дітей до 5 років (без місця): безкоштовно!
 
Таким чином, ціна квитка Львів-Вроцлав може виявитися для вас значно меншою зазначеної на сайті базової суми.
Автобус Львів-Вроцлав, ціна квитка на який доступна пересічному українцеві, швидко і без проблем доставить вас в пункт призначення. Він цілком відповідає сучасним європейським стандартам, тому вам буде комфортно протягом усіх 614 км шляху.
 

Як забронювати та оплатити квитки

 
Щоб забронювати квиток на автобус Львів-Вроцлав, вам знадобиться заповнити невелику форму бронювання, куди необхідно вписати свої дані: ім'я, прізвище, номер телефону та електронну адресу. Перевірте правильність написання своїх паспортних даних - ім'я та прізвище на квитку, написані латиницею, і в закордонному паспорті повинні повністю збігатися, інакше вас можуть не пропустити через кордон. Також врахуйте, що контакти потрібно залишати реальні, так як вони знадобляться далі при викупі квитків, а також для зв'язку з вами.
 
Заброньовані квитки ви можете оплатити протягом терміну бронювання. Якщо не встигнете вчасно - вони знову стануть доступні для продажу іншим користувачам сервісу. Для оплати можете використовувати будь-який зручний вам спосіб: оплату банківською карткою, грошовий переказ в касі банку, термінал "ПриватБанку" або інтернет-банкінг "Приват24", а також можете оплатити готівкою. Однак останній варіант передбачає відвідування нашого офісу, розташованого в центрі Києва.
 
Успішно оплачені квитки, отримані електронною поштою, ви повинні роздрукувати на будь-якому доступному вам принтері, інакше вони будуть вважатися недійсними.
 
Якщо у вас залишилися питання - задавайте їх працівникам нашого контакт-центру. Вони обов'язково нададуть вам компетентну консультацію і допоможуть оформити замовлення!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок