Оберіть свою подорож

Придбати квиток Львів-Краків

Польща відома своєю доступною системою освіти, недорогим відпочинком, а також прекрасною архітектурою міст. І одним з найбільших економічних, освітніх, культурних та промислових центрів Польщі є Краків. На цій сторінці нашого сайту ви можете придбати квитки на автобус Львів-Краків з хорошою знижкою!


Квитки на автобусний рейс Львів-Краків


Якщо ви вчитеся, працюєте в Кракові або збираєтеся туди на відпочинок, то можливість економити на поїздках вам буде дуже доречна. І ми допоможемо вам це здійснити! На нашому сайті діє система знижок, з використанням якої ціна квитка Львів-Краків значно зменшується, і поїздки туди і назад стають набагато доступнішими.

Знижки на сайті перевізника "Новіков":
студентські: 5%;
пенсійні: 5%;
групові: 10%;
дитячі (до 7 років): 50%;
дитячі (до 5 років, без місця): безкоштовно!

Базова вартість квитка Львів-Краків та знижки вказані в розкладі рейсів, де ви можете побачити також такі дані, як точний час відправлення і прибуття автобуса, час, який ви проведете в дорозі, і детальний маршрут прямування. Орієнтуючись на цю інформацію, ви без зусиль зможете підібрати для себе оптимальний рейс.


Бронювання і оплата електронних квитків до Кракова


Як забронювати автобусні квитки Львів-Краків? На онлайн-схемі салону автобуса, яка виникає на екрані після того, як ви натискаєте на кнопку "Подивитися наявність місць", ви повинні вибрати для себа місця і відзначити їх курсором. Вільні на даний момент місця зафарбовані зеленим, так що ви не заплутаєтеся. Коли ви відзначите місця, на екрані з'явиться форма бронювання, і вам необхідно її заповнити.

У відповідні поля форми введіть своє ім'я, прізвище, номер телефону та адресу електронної пошти. Незважаючи на те, що Польща - наша найближча сусідка, в дорозі вам все одно доведеться перетинати державні кордони. Тому будьте уважні при введенні своїх даних - вони повинні збігатися з тим, що написано в закордонному паспорті, інакше на кордоні можуть бути проблеми. Також перевірте, чи правильні зазначені вами контактні дані, так як вони знадобляться при викупі квитків, а також для того, щоб з вами могли зв'язатися в разі якихось змін в розкладі рейсу.

Після бронювання ви можете оплатити електронні квитки. Зробити це можна будь-яким зручним вам способом із запропонованих нижче: оплатити банківською картою, здійснити грошовий переказ в касі будь-якого банку, перевести потрібну суму грошей через інтернет-банкінг "Приват24" або через термінал "ПриватБанку", а також можна оплатити готівкою. Однак для оплати готівкою вам доведеться відвідати наш офіс, який знаходиться в центрі Києва.

Після успішно проведеної оплати електронні квитки будуть вислані за вказаною вами адресою електроннної пошти. Вам потрібно лише роздрукувати їх - і ви станете власником чинного квитка до Кракова!

Зверніть увагу, що на нашому сайті ви можете не тільки купити квиток Львів-Краків, а й придбати зворотний квиток до Львова, а також в інші міста Польщі чи України.

Для подорожі вам надасться туристичний автобус Львів-Краків. Ціна квитка на нього підходить середньому українцеві, але при цьому він відповідає сучасним європейським стандартам: салон обладнаний кондиціонерами і кріслами з розкладним механізмом, а також є зарядний пристрій для мобільного телефону. Завдяки цим зручностей 343 км шляху подолаються непомітно!

Якщо у вас залишилися питання з приводу бронювання та оплати електронних квитків, звертайтеся в контакт-центр перевізника "Новіков" - наші оператори з радістю вам допоможуть і оформлять для вас замовлення!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок