Оберіть свою подорож

Придбати квиток Львів-Катовіце


Катовіце є одним з найбільших транспортних вузлів Польщі - в місті є великий міжнародний вокзал, а також важливі залізничні станції і платформи, а в 30 км від міста розташований міжнародний аеропорт. Тому не дивно, що рейси в Катовіце користуються досить високим попитом. На цій сторінці сайту ви зможете придбати недорого автобусні квитки Львів-Катовіце в режимі онлайн.


Квитки на автобусний рейс Львів-Катовіце


Купівля електроннних квитків онлайн дозволить вам заощадити власний час, фінанси, а також позбавить від зайвого клопоту. Всього кілька хвилин і кілька кліків "мишкою" - і ви стаєте власником повноцінного квитка в Катовіце або будь-яке інше місто за вашим вибором.

Щоб купити квиток Львів-Катовіце на нашому сайті, вам потрібно спочатку вибрати рейс. Для цього скористайтеся пошуковою формою, що розташована у верхній частині сторінки. У ній вже повинні бути вказані місто відправлення та місто прибуття, і вам потрібно тільки вписати дату поїздки і натиснути кнопку пошуку. Система автоматично підшукає вам підходящі варіанти, і ви зможете із них вибрати підходящий саме вам.

Зорієнтуватися вам допоможе інформація, зазначена в розкладі: вартість квитка Львів-Катовіце, запропоновані на рейсі знижки, точний час відправлення і прибуття автобуса, запланований час шляху, а також деталі маршруту слідування.


Економте на квитках з перевізником "Новіков"!


Перевізник "Новіков" пропонує знижки, завдяки яким ви зможете заощадити на квитку. Це пільги для студентів, для пенсіонерів від 60 років, для дітей, а також для туристичних груп. Знижки становлять від 5 до 10%, а дітям надається знижка 50% або безкоштовний проїзд (до 5 років). Таким чином, ціна квитка Львів-Катовіце може бути значно меншою зазначеної в розкладі суми, і ваша поїздка стане куди менш накладною.

Автобус Львів-Катовіце, ціна квитка на який доступна більшості працюючих українців - це сучасний туристичний транспорт, обладнаний кондиціонерами і м'якими зручними кріслами з розкладним механізмом. У салоні є зарядний пристрій для мобільного телефону, завдяки чому ви зможете цікаво провести 412 км дороги, граючи в ігри на портативному гаджеті, читаючи, слухаючи музику або переглядаючи фільми.


Бронювання і оплата електронних квитків


Як забронювати квиток на автобус Львів-Катовіце на нашому сайті? Для цього вам буде потрібно заповнити невелику форму, де вказати ім'я, прізвище, номер телефону та електронну адресу замовника. Будьте уважні і не допускайте помилок, адже при перетині кордону через це можуть бути проблеми. Також врахуйте, що контакти повинні бути діючими, так як вони використовуються при викупі квитків.

Забронювавши квитки, ви можете їх оплатити. Для цього підходить будь-який спосіб з нижче запропонованих: банківська карта, грошовий переказ, оплата через термінал "ПриватБанку" або сервіс в інтернеті "Приват24", а також звична оплата готівкою. Однак останній варіант має на увазі відвідування нашого офісу в центрі Києва.

Після успішно проведеної оплати ваші квитки висилаються на вказану вами пошту, і вам залишається лише роздрукувати їх. Не забудьте це зробити, так як в електронному вигляді ваші квитки не дають права на проїзд!

Що можна подивитися в Катовіце, якщо ви там вперше? Щороку тут проводиться спортивний фестиваль, присвячений кібеспортівним дисциплінам: учасники грають в Counter-Strike, Hearthstone. Якщо віртуальна реальність вам не цікава, то ви завжди можете просто погуляти по вуличках міста - адже там є не менш цікаві архітектурні пам'ятки, ніж в інших містах Польщі.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок