Оберіть свою подорож

 Казкове місто Замосць

 
Насправді Замосць, який раніше писався по-російськи як Замостя — звичайнісіньке польске містечко. Просто воно поряд з польським кордоном, і досить кордон Польщі з Україною перетнути, як починається казка. Яка казка? Можливо, якщо ви турист - це перспектива подальшої подорожі по Європі. А може бути, це навчання за кордоном у ВНЗ зі слов'янською мовою навчання, більш того — схожою на українську і інтуїтивно зрозумілою будь-якому українцю. Тому так багато студентів з України в Замосці. А ще можна заробити в Замосці грошей! Існують трудові контракти, за якими можна отримувати в Польщі цілком пристойні гроші і практично не витрачати їх, так як харчування і проживання зазвичай оплачує роботодавець. Тому автобусні квитки Луцьк-Замосць затребувані у самих різних верств населення.

 

Автобусні квитки Луцьк-Замосць

 
У перевізника ФОП «Новіков Л.А.» є що вам запропонувати! Прямий і швидкий рейс - вже добре, а відкидні спинки сидінь і працюючі кондиціонери - додатковий привід роздобути собі квиток на автобус Луцьк-Замосць. Але найважливіша перевага ще попереду - в автобусах "Новікова" є розетки, а ще є повноцінний вай-фай. Підключаєшся до мережі - і все добре, можна насолоджуватися звичними заняттями скільки душі завгодно, адже, в силу наявності розетки, батарея ноутбука, смартфона або планшета не розрядиться в самий невідповідний момент. Читайте книги, дивіться відео, спілкуйтеся в різнопланових месенджерах текстом або за допомогою відеозв'язку, пишіть листи, навчальні роботи, пости в блогах і соціальних мережах, працюйте або грайте в онлайн-ігри, в кінці кінців! Мережа є, розетки є, що ще потрібно? ..

 

Знижки на квитки в Замосць

 
Якщо ви їдете з дітьми, і вибираєте для поїздки за маршрутом Луцьк-Замосць автобус, ціна квитка буде залежати від того, скільки років вашим дітям і чи займають вони окреме місце. Малюки до п'яти років, яких ви готові везти на ручках, їдуть за один лише за 1% вартості - знижка становить 99%. Для дітей менше семи років, яким надається окреме місце в автобусі Луцьк-Замосць, ціна квитка буде половинною, чи то пак розрахована зі знижкою 50%. Тільки пам'ятайте: щоб виїхати за кордон з дитиною молодше шістнадцяти років, потрібен або супровід обох батьків, або нотаріально завірений дозвіл від того з батьків, який не їде. А якщо дитина їде з бабусею або іншим родичем - від обох батьків. До речі, про літніх людей. Пенсіонерам, яким вже виповнилося шістдесят років, якщо вони вибирають для подорожі Луцьк-Замосць автобус, вартість квитка знижується на п'ять відсотків. Така ж знижка надається студентам денної форми навчання. Як то кажуть, дрібниця, а приємно!

 

Як купити квиток Луцьк-Замосць

 
Потрібно зайти на офіційний сайт перевізника ФОП «Новіков Л.А.», заповнити там спеціальний опитувальник - скільки людей їде, куди, коли, на які знижки претендують. Система автоматично розраховує ціну, а потім ви вибираєте собі місце в симпатичній вам частині салону і можете його безкоштовно забронювати. Захочете скасувати бронювання - без проблем. Зібралися викуповувати квиток? Сплатіть через "Приват24", або через термінал "ПриватБанку", або ж банківською картою, або ще можна грошовим переказом. Електронний квиток потім залишиться лише роздрукувати. Дуже зручно!
 
Так що збирайтеся, нас чекає місто за мостом!

Помилка

Ок
Відміна
Ок