Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Автобус Луцьк-Щецин

 
Якщо ви хочете купити квитки на автобус за маршрутом Луцьк-Щецин, варто заглянути на офіційний сайт перевізника «ФОП Новіков А.Л.». Ми пропонуємо сучасні комфортабельні автобуси і доступні за вартістю квитки!
 

Про компанію

 
Ми пропонуємо вам подорож на автобусі з Інтернетом, з кондиціонерами, із зарядками для гаджетів. Поїздка здійснюється через непопулярний КПП між Україною і Польщею, щоб гарантовано дістатися без черг. У розкладі рейсів Луцьк-Щецин на нашому сайті ви побачите знижки і всю необхідну інформацію. Ви можете забронювати безкоштовно або відразу ж купити квиток. Є можливість оформити повернення проїзного документа, якщо ви його вже сплатили. Надаються різні методи оплати - в Інтернеті, через термінал, в банку.
 

Їдемо до Щецина!

 
Місто складається з площ у формі зірок, які з'єднуються вулицями і бульварами. Бульвари утворилися після того, як в дев'ятнадцятому столітті були знесені кріпосні стіни.
 
У Щецині приголомшлива архітектура. Обов'язково оцініть залишки фортеці – укріплення тринадцятого-п'ятнадцятого століть, а також ворота вісімнадцятого століття в стилі бароко. Костел Святих Петра і Павла, збудований у дванадцятому столітті - найдавніша християнська церква Помор'я. Відвідайте Кафедральний собор святого Якуба. Він заснований в дванадцятому столітті, а свій нинішній вигляд з ажурними прикрасами придбав в 16-17 століттях здебільшого. Уваги гідні також готичний собор святого Якуба, побудований францисканськими монахами, і замок поморських князів 14-17 століть споруди, з архітектурою в стилі ренесанс. Зараз в замку розташована картинна галерея і театр.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок