Оберіть свою подорож

 Готика чекає на нас! Автобус Луцьк-Радом відправляється!

 
Ви запитаєте, до чого тут готика? Справа в тому, що Радом - це містечко в ста кілометрах від Варшави, побудоване в готичній стилістиці. Уявляєте - їдете ви подорожувати по Європі, перетинаєте українсько-польський кордон, і починаєте з міста, котре повністю - втілена готика! Або вирішуєте поступити до польського ВУЗу, вибираєте одну з вищих шкіл Радома - і все чудово, ви вчитеся в оточенні готичної краси. Або ж ви їдете в Радом працювати за трудовим контрактом. У вас добрий намір, ви хочете заробити грошей для полишених в Луцьку родичів або на власний бізнес - а поки працюєте і живете серед краси! ..
 
А це значить, що автобусні квитки Луцьк-Радом завжди будуть затребувані.
 

Квиток на автобус Луцьк-Радом

 
Автобус Луцьк-Радом - це зручний прямий рейс, кондиціонери в салоні і відкидні спинки сидінь, що дозволить вам розслабитися і відпочити в дорозі. І ... вай-фай! Саме так, бездротовий Інтернет і розетки для ваших гаджетів - планшет-то поїздку переживе, а ось смартфон доведеться попередньо заряджати «під зав'язку», не кажучи вже про ноутбуці. А тут можна розслабитися, підключити будь-який гаджет до мережі, і їхати! Їхати, спілкуючись в месенджерах або соціальних мережах, розміщуючи пости в блогах і хроніці Фейсбуку, милуючись дорогою особою через екран гаджета, працюючи над терміновими проектами, граючи в улюблені ігри, читаючи улюблені книги, нарешті дописуючи навчальну роботу, яку було задано викладачами на канікули .. . Ніщо не заважає купити квиток Луцьк-Радом!
 

Луцьк-Радом, автобус: ціна квитка і де брати

 
На офіційному сайті компанії-перевізника ФОП «Новіков Л.А.» вам запропонують заповнити спеціальну анкетку-запитальник. Там ви вкажете, скільки їде людей, коли, куди і на які знижки вони можуть претендувати. Адже якщо студенти денного відділення будь-якого навчального закладу або пенсіонери старше шістдесяти років збираються в дорогу і вибирають для поїздки за маршрутом Луцьк-Радом автобус, вартість квитка знижується для них на 5%. А якщо батьки маленьких дітей сідають на автобус Луцьк-Радом, ціна квитка залежить від того, чи займають діти окремі місця. Якщо так, то до семи років в будь-якому випадку буде 50% знижки. А якщо ні, то малюкам, яким немає п'яти, знижка покладається вже не в 50% відсотків, а в 99%! Ціна квитка буде розрахована автоматично, залишиться тільки вибрати місце в салоні!
 

Як оплатити квиток

 
Якщо ви вже визначилися з розташуванням місця в салоні і вирішили, хто буде сидіти біля вікна, хто - біля проходу, а кому передня частина автобуса подобається більше хвостової - тоді можна забронювати квиток. Якщо передумаєте, скасувати замовлення зможете безкоштовно. А оплатити можна відразу або пізніше. Для оплати підійдуть знайома більшості з нас система онлайн-платежів "Приват24", термінали "ПриватБанку", банківські картки, грошовий переказ. Після оплати ви отримаєте електронний квиток. Подальше завдання - його роздрукувати. З роздруківкою ви і приходьте на автобусний вокзал, так як саме це - офіційний проїзний документ. Тільки якщо їдете з дітьми до шістнадцяти років, не забудьте захопити нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон з мамою, якщо тато залишився вдома; з татом, якщо вдома залишилася мама; або ж з дозвілом на поїздку з вами, якщо обоє батьків дитини - вашого супутника - залишилися в Луцьку.
 
Доброї вам дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок