Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Пізнати Познань

 
Існує красива легенда про предків слов'янських народів - Леха, Чеха і Руса. Кажуть, коли вони зустрілися на цьому місці, то відразу ж впізнали один одного, незважаючи на довгі роки, проведені порізно. Вигукнули предки «Пізнай!», і з тих пір саме так почали називати поселення в цих краях, на берегах річки Цибін і Ватри. Жага пізнання живе в жителях славного міста Познань, адже сюди стікаються за знаннями студенти з усіх куточків Польщі, а також іноземці з України, Росії, Чехії та інших країн.
 
Знайдіть на ринковій площі будинок, який пам'ятає одного з польських королів. Він виглядає зовсім простенько, і важко подумати, що з ним може бути пов'язана будь-яка місцева легенда. Однак це саме так! Колись король Август II вирішив подихати свіжим повітрям, сидячи на підвіконні своїх апартаментів. Задивився король на безхмарне польське небо, заслухався розмовою торговок під вікном - і необачно вивалився з вікна. Життя йому врятувала вдало розташований сусідній дах. Тепер це місце називається: «Під дахом». Хочете побачити це місце своїми очима? Допоможуть вам у цьому автобусні квитки Луцьк-Познань!
 
Купити квиток Луцьк-Познань за допомогою сайту перевізника Novikoff просто і зручно. Вам не потрібно їхати на вокзал, вистоювати черги і купувати квиток майже навмання. Купуючи квитки онлайн, ви спокійно вибираєте час відправлення, автобус, місце, знижки.
 

Луцьк-Познань: автобус, ціна квитка

 
Коли ви вибирали для дороги Луцьк-Познань автобус, вартість квитка не могла вас не зацікавити. Квиток на автобус Луцьк-Познань від ФОП «Новиков Л.А.» коштує трохи більше 600 грн, що, погодьтеся, зовсім невелика ціна за дорогу в 700 км. До того ж, перевізник надає різного роду знижки: для молоді, пенсіонерів, дітей. Ваша дитина поїде милуватися красотами Польщі всього за половину вартості! Зовсім вже малюки, які не займуть окремого місця в салоні, зможуть поїхати практично безкоштовно - для них рекордна знижка в 99%!
 
Novikoff стежить за своїм автопарком, так що ви можете не переживати про те, на яких автобусах доїдете до Познані. У «ФОП Новіков Л.А.» тільки комфортабельні сучасні автобуси європейського класу: з кондиціонерами, вільним доступом до Wi-Fi і зарядкою. Ви не втратите зв'язку з друзями і колегами за всі 14 годин в дорозі. Ви зможете займатися всіма тими ж речами, що і вдома: дивитися фільми, качати музику, читати книги, правити документи і т.п., з однєю маленьким відмінністю - весь цей час буде їхати до Польщі автобус Луцьк-Познань. Ціна квитка відповідає наданим послугам, чи не так?
 
Для того щоб оформити собі квиток на такий автобус, потрібно заповнювати своїми даними форму. Після того, як ви вибрали підходящий вам рейс, ви вибираєте місце, де будете сидіти. Діти, наприклад, люблять місця біля вікна. Та й дорослі не проти відволіктися на пейзажі за вікном від мерехтливого екрану ноутбука або планшета.
 
Потім ви вводите своє ім'я і прізвище латиницею. Будьте уважні, коли записуєте ім'я і прізвище в незвичній розкладці: переклад повинен відповідати написанню в закордонному паспорті. Всі міжнародні квитки іменні, так що інформація на квитку і в паспорті повинна бути ідентичною. Не помиліться в жодній букві!
 
Слідом за цим вказуєте бажану знижку, свої контактні дані, щоб вам можна було відправити квиток на пошту, і переходите до формування квитка. Ціна квитка з урахуванням знижки буде вказана в квитку Луцьк-Познань. Саме цю суму ви повинні перерахувати перевізнику. Це можна зробити різними способами, найзручніший з яких - перерахувати гроші з картки на картку. Крім того, ви можете відправити гроші банківським переказом будь-якого банку, через платіжний термінал, систему інтернет-банкінгу «Приват24», або ж просто принести готівку в київський офіс компанії.
 
Ви можете не оплачувати квиток негайно, а забронювати його. В бронюванні є свої плюси, серед яких можливість легко повернути квиток і нічого при цьому не втратити, а також бути впевненим, що місце в салоні залишиться за вами на весь період бронювання.
 
Придбаний квиток стане доступний для скачування і друку. Друкуйте і приходьте на автовокзал Луцька. З одного з платформ автовокзалу по вул. Конякіна, 39 у вказаний на квитку час відходить автобус в Познань. Бажано приходити за півгодини до відправлення, щоб без поспіху і нервування пройти всі передують відправку процедури.
 
До швидких зустрічей, та легкої дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок