Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

 Із Луцька в Лодзь на автобусах «Новікова»!

 
Назви цих двох міст схожі, чи не так? Однак вони зовсім різні, і навіть знаходяться у різних країнах. Луцьк - це наша Волинь, і багато хто з нас знає про нього не з чуток. А Лодзь - одне з найбільших міст Польщі, в Лодзі багато робочих місць для українців, безліч навчальних закладів, в які так часто поступають наші волиняни. А ще - ще в Лодзі знаходиться знаменита кіношкола! Та сама, в яку мріють вступити так багато майбутніх діячів кіномистецтва. Практично черги абітуриєнтів з різних європейських міст шикуються, не кажучи вже про країни пострадянського простору. Так що не дивно, що автобусні квитки Луцьк-Лодзь користуються високим попитом.

 

Чим вигідна подорож в автобусі «Новікова»?

 
Є декілька причин їхати автобусом - автобус домчить вас додому швидко і по прямій; спинки крісел відкидаються і можна добре відпочити; кондиціонери працюють без проблем і перебоїв; є вай-фай і розетки - тобто можна підключити ноутбук, планшет або смартфон як до електромережі (щоб батарея не розряджалася), так і до Інтернету! А Інтернет в поїздці - це незамінна річ, адже ви зможете займатися всім, чим ви звикли займатися за домашнім або робочим комп'ютером. Вагомий привід придбати квиток на автобус Луцьк-Лодзь саме у цього перевізника!

 

Луцьк-Лодзь, автобус: ціна квитка

 
Ціна квитка максимально невисока, але є ще й знижки! Якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти денної форми навчання (будь-якого вузу, будь-якої країни) вибирають для поїздки за маршрутом Луцьк-Лодзь автобус, вартість квитка знижується на 5% для кожного з них. А якщо батьки маленьких дітей вирішують сісти на автобус Луцьк-Лодзь, ціна квитка для дитини буде визначатися тим, чи займає вона окреме місце. Якщо так, то малюк до семи років отримує знижку в 50%. А якщо йому немає ще й п'яти, то знижка для дитини, що їде на руках у батьків, становить 99%! Якщо дитина до шістнадцяти років їде тільки з одним із батьків або з іншим супроводжуючим, то пам'ятайте - для виїзду за межі України дітям потрібна або присутність обох батьків, або нотаріально завірений дозвіл на виїзд в супроводі другого з батьків або ж в супроводі інших родичів.
 

Як купити квиток Луцьк-Лодзь?

 
Потрібно заповнити форму на офіційному сайті компанії-перевізника ФОП «Новіков Л.А.» Вкажіть, якого числа і в якому складі ви будете їхати з Луцька в Лодзь, і чи претендуєте ви на знижки, і потім система розрахує вам точну суму до оплати за кожен квиток, ви виберете собі місця в салоні, і зможете або їх забронювати (щоб потім безкоштовно скасувати або ж пізніше викупити), або оплатити відразу. Як інструменти оплати вам підійдуть такі платіжні інструменти, як знаменита система "Приват24", термінали "ПриватБанку", карта будь-якого банку або ж грошовий переказ. Після оплати для вас буде сформовано електронний квиток. Ось із роздрукованим електронним квитком ми і чекаємо вас на автобусному вокзалі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок