Оберіть свою подорож

 Пора вирушати в місто королів Краків!

 
Хто не знає - містом королів називають Краків. Адже саме там споконвіку проходили коронації кожного нового спадкоємця престолу Великої Польщі. До сих пір навіть збереглася Королівська Дорога - по якій принци, власне, і їздили на коронацію. А ще, кажуть, в підземеллях краківського замку досі мешкає дракон, і якщо йому захочеться, він нагородить незліченними дарами зі своєї скарбниці!
 
Це те, що зацікавить туристів. А молодь, абітурієнти та студенти, часто націлені на Краків як на місто для навчання, і намагаються вступити до котроїсь з тамтешніх вищих шкіл. Тоді все вирішиться як треба: польська мова для носія української нескладна — вчитися буде легко, а потім ще й диплом Європейського Союзу дадуть, а з ним всюди дорога. А можна поїхати за трудовим контрактом - заробити грошей. Харчування та проживання, як правило, забезпечує роботодавець, а значить, можна заробітну плату відкладати, щоб потім повернутися в той же Луцьк... ну, якщо не багатієм, то забезпеченою людиною. Ось вам і благословення "вавельського смока" - знаменитого краківського дракона! Пора брати квиток на автобус Луцьк-Краків, і дерзати!
 

Чому саме автобусні квитки Луцьк-Краків?

 
Та хоча б тому, що рейс прямий і дуже зручний, а в самому автобусі - якщо ми, звичайно, говоримо про автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А» - є відкидні спинки у сидінь (щоб можна було подрімати), справні кондиціонери (щоб було свіже повітря), розетки електроживлення (щоб нічого не розрядилося, і батареї ваших смартфонів, ноутбуків і планшетів працювали не менш справно, ніж автобусні кондиціонери), а також Wi-Fi - бездротове інтернет-підключення, щоб можна було в онлайн-ігри грати, працювати, вчитися, спілкуватися з друзями та родичами, моніторити блоги та соціальні мережі ... Головне - щоб ви добре провели час! А це можливо, якщо зараз ви витратите пару хвилин, щоб купити квиток Луцьк-Краків.
 

Як купувати квиток на автобус до Кракова?

 
Заходьте на офіційний сайт перевізника (нагадаємо, ФОП «Новіков Л.А.»). Заповнюєте невеликий опитувальник - анкету з типовими питаннями: якого числа збираєтеся їхати, скільки вас, чи є серед пасажирів пільговики. Система автоматично розраховує ціну кожного квитка і пропонує вибрати в салоні місця, показуючи схему всього автобуса з зайнятими і вільними кріслами. Далі ви або бронюєте вподобане місце (скасування бронювання буде безкоштовним, якщо знадобиться), або відразу його оплачуєте, скориставшись системою онлайн-платежів "Приват24", терміналом "ПриватБанку", банківською картою або можливістю здійснити грошовий переказ з будь-якого банку. Електронний квиток роздруковуєте - і все, проїзний документ у вас є!
 

Луцьк-Краків, автобус: ціна квитка і знижки

 
Для студентів денного відділення і для пенсіонерів старше шістдесяти років, які вибирають для поїздки Луцьк-Краків автобус, вартість квитка знижується на 5%. Більші знижки отримують маленькі діти - ті, кому немає ще семи, в будь-якому випадку їдуть з 50% знижкою, а якщо батьки з малюком молодше п'яти, якого готові везти на руках, сідають в автобус Луцьк-Краків, ціна квитка малюка знижується ще радикальніше - знижка сягає 99%. Тільки не забудьте, що дітям для виїзду за кордон не тільки без батьків, але і лише з одним з них потрібен завірений у нотаріуса офіційний дозвіл від того чи тих батьків, які залишаються в Україні. Оформляйте дозвіл, замовляйте квиток - чекаємо вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок