Оберіть свою подорож

Напрям: Луцьк - Конин (23 серпня)

Маршрут Час Місця Ціна

Луцьк Конин

01:05

відправлення

14 год 40 хв
час у подорожі
14:45

прибуття

7

вільних

Луцьк Конин

01:05

відправлення

14 год 40 хв
час у подорожі
14:45

прибуття

7

вільних

Луцьк Конин

01:05

відправлення

14 год 40 хв
час у подорожі
14:45

прибуття

6

вільних


 


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

 Готичне університетське містечко

 
Про яке готичне містечко йде мова? А мова йде про містечко Конін, що в Польщі. Насправді воно далеко не повністю готичне - архітектура Конина знаходиться на межі готики, бароко і необароко. Та виключно готичних будівель досить для того, щоб назвати місто, де на вісімдесяти квадратних кілометрах розмістилося три власних вищих навчальних закладів і чотири філії вищих шкіл Лодзя та Познані, готичним університетським містечком!
 
Не дивно, що стільки студентів прагне вчитися саме в Коніні і регулярно витрачається на автобусні квитки Луцьк-Конін. Адже можна жити і вчитися в надзвичайно красивому місті, і отримати за підсумками диплом Європейського Союзу! Та й додому на канікули з Польщі недалеко їздити. А скільки в Коніні робочих, які приїхали з того ж Луцька заробити грошей на бізнес, або на стабільне життя, або на інші цілі! .. Але ж це ще без урахування численних туристів. І всім цим людям потрібно рано чи пізно придбати квиток на автобус Луцьк-Конін.
 

Знижки на квитки в Конін

 
Якщо студент денного відділення абсолютно будь-якого вузу будь-якої країни вибрав для поїздки за маршрутом Луцьк-Конін автобус, ціна квитка становить 95% від початкової, чи то пак на 5% знижується. Те ж стосується і пенсіонерів старше шістдесяти років - якщо вони сідають на автобус Луцьк-Конін, ціна квитка теж розраховується зі знижкою в 5%. Є ще знижки для дітей, але не забувайте: якщо їдете в Європу з дітьми до шістнадцяти років, переконайтеся, що або обоє батьків супроводжують дитину, або один з них виписав і оформив іншому нотаріально завірений дозвіл на виїзд в його супроводі, або, якщо супроводжують дитину не батьки, дозвіл має бути від обох батьків. А так - дітям менше семи років, якщо їх батьки вибирають для спільної поїздки Луцьк-Конін автобус, вартість квитка знижується на 50%. А якщо дитині менше п'яти і він буде їхати у мами з татом на ручках - знижка дорівнює 99%.
 
Всі ці хороші знижки доступні, якщо купити квиток Луцьк-Конін у перевізника ФОП “Новіков Л.А.”.

 

Чим хороші автобуси «Новікова»

 
Найбільший плюс автобусів перевізника «Новіков» - це наявність вай-фаю. Можна підключитися до Інтернету і користуватися ним в своє задоволення. Читати, писати, спілкуватися, працювати, вчитися, грати, "зависати" в соціальних мережах. До того ж є ще й розетки електроживлення - підключаєте свій гаджет до мережі, і все - батарея не сідає, можна хоч всю дорогу в Інтернеті сидіти. Крім цього, у сидінь відкидні спинки, можна дрімати в дорозі. І додатково до цього - в салоні працюють кондиціонери, а це означає, що подорож пройде в приємному мікрокліматі! Тільки подумайте, як це практично - проїхатися з Луцька в Конін в автобусі з підключенням до Інтернету і займатися звичними справами, не турбуючись про те, що час йде в нікуди.
 

Де в Луцьку купити квитки на автобуси перевізника «Новіков»

 
Заходьте на офіційний сайт ФОП «Новіков Л.А.», вводите в спеціальній формі, коли і в якому складі збираєтеся їхати, вам розраховують (автоматично і практично миттєво) ціну квитка з урахуванням знижок, і далі можете вибирати місце з вільних. Подобається сидіти біля вікна? Ніяких проблем, беріть відповідне місце. Віддаєте перевагу місцям біля проходу? Ви знаєте, що робити! Місце можна забронювати (скасування бронювання безкоштовне), можна відразу викупити через "Приват24", будь-який термінал "ПриватБанку", або ж оплатити банківською картою або грошовим переказом. Отриманий за підсумками оплати електронний квиток треба роздрукувати - і все чудово, квиток у вас на руках, можна їхати в Конін, ура!

Помилка

Ок
Відміна
Ок