Оберіть свою подорож

 Їдемо з улюбленого Любліна до рідного Житомира!

 
Люблін неможливо не любити. І справа навіть не в назві. Просто "люблінський ренесанс" - незвичайний стиль архітектури, який використовували в забудові міста, нікого не залишає байдужим. А це означає, що кожен, хто приїхав до Любліна, захоче якщо не залишитися там, так хоча б обов'язково повернутися.
 
А Житомир - це дім. Дім - він завжди рідний. І нехай "житомирським ренесансом" вдома і не пахне - все ж хочеться просто взяти і приїхати додому. Просто купити квиток Люблін-Житомир - і насолоджуватися тим, як все добре і звично вдома - якщо мова йде про тих, хто на даний момент живе в Любліні. А це можуть бути і студенти, і робітники - адже Люблін надає чимало можливостей для навчання та роботи. І всі ці люди рано чи пізно планують поїздку додому! Адже в рідному Житомирі залишилися родичі та друзі. Тому стабільний попит на автобусні квитки Люблін-Житомир є практично цілий рік!

 

Квиток на автобус Люблін-Житомир

 
Де ще, крім як в автобусі, ви зможете провести час з таким смислом і користю? Адже у всіх автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А.» є Інтернет! Саме так, бездротове підключення Wi-Fi і навіть розетки електроживлення, щоб ваші ноутбуки, планшети і смартфони не розрядилися від інтенсивної роботи. Можна і в онлайн-ігри грати, і HD-відео дивитися - вай-фай дозволить займатися всім, чим ви захочете. Це вже не кажучи про справи робочі і учбові. Крім того, якщо купити квиток Люблін-Житомир у перевізника ФОП «Новіков Л.А», ви отримаєте можливість подорожувати в максимальному комфорті, адже в салоні автобуса працюють кондиціонери, а у сидінь - відкидні спинки.

 

Люблін-Житомир: автобус. Ціна квитка, де купити

 
Купити квиток можна на офіційному сайті перевізника. Заповнюєте там спеціальну анкетку: звідки і куди їдете, коли, скільки людей їде, на які знижки претендуєте. Знижки у перевізника ФОП «Новіков Л.А.» наступні: студенти денного відділення абсолютного будь-якого ВНЗ отримують знижку 5%. Якщо пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, вибирають для поїздки за маршрутом Люблін-Житомир автобус, вартість квитка знижується аналогічно студентській - на 5%. А якщо маленькі діти сідають на автобус Люблін-Житомир, ціна квитка терпить набагато суттєвіші зміни! Думайте самі: везете з собою дитину меншу семи років, і замовляєте для нього окреме місце - вартість дитячого квитка становить 50%. А якщо дитина менша п'яти років і ви будете тримати їі на колінах всю дорогу - тоді знижка в 99% вам забезпечена. Система розрахує ціну миттєво після заповнення анкетки - і ви зможете вибирати місце в салоні і спокійно оплачувати замовлення.

 

Як оплатити квиток

 
Є різні варіанти. Можна, не сходячи з місця, заплатити через Інтернет банківською картою або через систему онлайн-платежів "Приват24". Можна пройтися (якщо ви в Житомирі) до найближчого приватбанківського терміналу. Можна здійснити грошовий переказ абсолютно з будь-якого банку. У будь-якому випадку ви отримаєте електронний квиток, який залишиться тільки роздрукувати - і можна їхати! З нетерпінням вас чекаємо в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок