Оберіть свою подорож

Прощаємося з люблінським ренесансом і їдемо додому, до Володимир-Волинського

 
Що таке «люблінський ренесанс»? Це такий дуже своєрідний стиль в архітектурі, що з'явився саме в Любліні, і викликає захват вже в багатьох поколінь туристів. Але Люблін цікавий не тільки туристам. Багато хто їздить в Люблін, щоб заробити грошей або щоб здобути освіту... Адже робочих місць для українців в Любліні, як і по всій Польщі, досить багато. А про вищі навчальні заклади і говорити нічого: люблінські вузи завжди гостинно відкривають двері для українських абітурієнтів. І не дивно, що від абітурієнтів приймальні комісії просто-таки ломляться: вивчити польську мову вже точно простіше, ніж будь-яку іншу європейську мову, а диплом-то все одно Європейського Союзу!
 
Ось і виходить, що люблінський ренесанс, люблінські вузи і люблінські робочі місця викликають у багатьох бажання скоріше відправитися в Люблін. Але ж пізніше треба повертатися додому, до Володимира-Волинського! Тому під час відпусток, в кінці сезонних робіт, а також під час канікул багато хто цікавиться тим, де і як купити квиток Люблін-Володимир-Волинський.
 

Електронні квитки до Володимир-Волинського

 
Чому потрібно купувати квиток на автобус Люблін-Володимир-Волинський у перевізника «Новіков»? Тому що автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.» пропонують не тільки прямий рейс, а й... розповімо по пунктам:
 
1) у сидінь - відкидаються спинки. А це значить, в автобусі можна відпочити або навіть подрімати;
 
2) кондиціонери в салоні є, і вони працюють. А значить, можна не переживати, що буде жарко або душно: налаштували на потрібний режим, і все, дорога себе виправдала;
 
3) є Wi-Fi! Можна підключитися до Інтернету - і займатися в мережі тим же, чим займаєтеся вдома або на роботі. Хочете - працюйте, чому ні? Хочете - вчіться, хіба мало що потрібно написати або вивчити. Хочете - пограйте в онлайн-гру. Або зайдіть на «Ютюб», там багато цікавих відео (тільки навушники не забудьте, щоб сусідам не заважати). Можна "повисіти" в соціальних мережах або як-небудь ще розважитися;
 
4) а ще є розетки. А це означає, що ваш гаджет не перестане працювати на найцікавішому місці фільму. Ви просто підключаєте його не тільки до Інтернету, але і до електроживлення. І все буде добре - сидіть в мережі хоч годинами! Бачите, якою гарною може бути ідея придбати автобусні квитки Люблін-Володимир-Волинський.
 

Люблін-Володимир-Волинський: автобус. Ціна квитка

 
У перевізника ФОП “Новіков Л.А.” є система знижок. Якщо пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, або студенти денної форми навчання вирішили вибрати для поїздки за маршрутом Люблін-Володимир-Волинський автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Якщо батьки з дітьми сідають на автобус Люблін-Володимир-Волинський, ціна квитка для дітей молодше семи років становитиме всього 50% від початкової суми. А якщо малюки менше п'яти років будуть їхати на руках у батьків і їм, таким чином, не буде надане окреме місце, то ситуація стає ще приємнішою - знижка становить 99%! Тобто їдуть діти майже безкоштовно.

 

Як купувати електронні квитки?

 
Купуються ці квитки на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А». Заповнюється особлива форма, де ви вводите всі необхідні дані по своїй поїздці і, з урахуванням цих даних, система розраховує точну суму, яку доведеться заплатити. Далі ви вибираєте собі місце в салоні і або бронюєте квиток (скасування бронювання безкоштовне), або відразу оплачуєте його. Оплата здійснюється через онлайн-систему оплати "ПРИВАТ24", через термінали "ПриватБанку", за допомогою банківської карти (не обов'язково "приватівську"), грошовим переказом з будь-якого банку. Після оплати ви отримуєте електронний квиток, роздруковуєте його - і все, можна їхати! Ми віримо, що вам все сподобається.

Помилка

Ок
Відміна
Ок