Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

З Любліна в Рівне - їдемо додому!


Люблін - туристичне, робоче і студентське місто. І Люблін прекрасно виконує всі ці ролі. Він славиться своїм особливим стилем - так званим "люблінським ренесансом". Місто може похвалитись замками, середньовічними фортецями та іншими красотами, на які приїжджають подивитися з усього світу. При невеликих розмірах Люблін — досить великий торговий і промисловий центр. Зрозуміло, тут маса робочих місць, і вихідці із Західної України завжди знаходять собі "тепле містечко", влаштувавшись жити і працювати в красивому, приємному місті. Бажаючі отримати диплом Європейського Союзу, не страждаючи під час вивчення малозрозумілих іноземних мов, часто поступають на навчання в місто Люблін, вивчивши споріднений польський. Благо, що вищих навчальних закладів в ньому достатньо.

Бачите, скільки різних приводів може бути у жителя Рівного перебувати в Любліні? Але час минає, влітку починається пора відпусток і канікул в університетах. Багатьох чекають вдома, а якщо рідних в Рівному не залишилося і роз'їхалися всі друзі, то все одно відвідати батьківщину рано чи пізно потягне. Тоді і стане в нагоді квиток на автобус Люблін-Рівне.
 

Про автобуси

Автобус - від перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Спинки сидінь відкидаються, що дозволить вам прекрасно виспатися в дорозі. Кондиціонер тільки сприяє хорошому сну. А якщо спати не хочеться, або вже встигли відіспатися, а автобус ще не приїхав - на цей випадок в автобусах "Новікова" є розетки і Wi-Fi. Підключили гаджет - смартфон, ноутбук або планшет - до електроживлення і до бездротової мережі, підключилися до улюбленого сайту - соціальної мережі, блогу, форуму, сервісу перегляду відео, інтернет-бібліотеки - і насолоджуйтеся життям. Ви можете прямо в автобусі зателефонувати або списатися з рідними і сказати, що ви вже виїхали, а можете по інтернету домовитися про зустріч зі старими друзями. Хіба мало справ у жителя Рівного, що їде додому з Любліна!
 

Як купити квиток Люблін-Рівне?


Треба зайти на офіційний сайт перевізника (нагадуємо: "ФОП Новіков А.Л.") і заповнити спеціальну форму, де ви вкажете місце відправлення та призначення, чи належите в категорію пільговиків, вкажете кількість пасажирів та інші деталі. Вам запропонують рейс на потрібну дату і розрахують ціну. Далі залишається забронювати квиток. Якщо ви ще не впевнені, що точно в цей день поїдете - ви можете безкоштовно забронювати місце в салоні, а при зміні планів скасувати бронювання. Можна відразу оплатити квитки - через платіжну систему "Приват24", через термінали "ПриватБанку", грошовим переказом або банківською картою. Ви отримаєте електронний квиток і зможете, роздрукувавши його, спокійно виїхати за нього з Любліна в Рівне в зазначені на ньому дату і час.


А які бувають знижки?

На автобусні квитки Люблін-Рівне знижки вельми приємні. Якщо батьки дітей до семи років вибирають для поїздки зі своїми дітьми по маршруту Люблін-Рівне автобус, ціна квитка для дітей становитиме половину від початкової - знижка сягає 50%. Якщо діти менші п'яти років їдуть з батьками, які готові везти їх на руках всю дорогу, не надаючи їм окремого місця, і сідають на автобус Люблін-Рівне, ціна квитка буде знижена на 99% - тобто практично обнуляється. І, нарешті, якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти виберуть для поїздки Люблін-Рівне автобус, вартість квитка буде знижена незначно - всього на 5% - але, тим не менш, знижка все ж буде! Отже, можете сміливо брати квитки з Любліна в Рівному у перевізника "Новіков" - і ви забезпечите собі недорогу, комфортну і надійну поїздку.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок