Оберіть свою подорож

Їдемо з Любліна до Полтави

Для поїздки автобусом за маршрутом Люблін-Полтава зверніться до «Новікова»! Ми забезпечимо вам можливість купити квитки максимально дешево, швидко та зручно!

Автобус Люблін-Полтава

На сайті перевізника «ФОП Новіков Л.А.» знайти потрібний рейс і купити квитки ви можете всього за пару хвилин. Для цього просто вкажіть, що цікавить вас маршрут Люблін-Полтава в формі пошуку на головній сторінці. Потім подивіться розклад рейсів, де вказана вся необхідна інформація про поїздку. Зверніть увагу, що для деяких категорій пасажирів є знижки. Квиток на будь-яке місце в салоні можна забронювати безкоштовно. Сплатити квиток можна як онлайн картою, так і готівкою.

Поїздка до Полтави

Сьогодні Полтава є великим економічним і промисловим центром - тут займаються видобутком газу і нафти. Однак, крім роботи, в місті є також можливості для культурного відпочинку: працює безліч музеїв, театри і філармонія.
 
Полтава - це також ті самі, відомі нам з дитинства гоголівські місця: річка Хорол, Сорочинський ярмарок і Диканька. А зовсім поруч знаходиться Миргород з його чудовими мінеральними водами.
 
Що обов'язково варто подивитися у Полтаві:
  • Круглу площу;
  • Катакомби;
  • Ротонду Дружби Народів;
  • Монумент Слави;
  • Полтавський краєзнавчий музей.
     

Помилка

Ок
Відміна
Ок