Оберіть свою подорож

 Улюблений Люблін, до зустрічі! Здрастуй, Переяслав-Хмельницький!

 
За що ми любимо Люблін? Безумовно, за знаменитий "Люблінський ренесанс". Це стиль такий в архітектурі. Так, архітектура міста Любліна настільки відрізняється від архітектури інших європейських міст, що її навіть виділили в окремий стиль. Хіба це не гідний привід поїхати в Люблін - подивитися на таку красу?
 
А ще сюди приїжджають вчитися, адже вищі навчальні заклади Любліна гостинно відкривають двері для українських студентів. Хочете диплом Європейського Союзу? І при цьому - не вчити якусь складну іноземну мову? Чудово! Їдьте або відразу в Люблін, або в будь-який український вуз, у якого з польськими вузами контракт, і вас туди відправлять в обов'язковому порядку.
 
А як щодо роботи в Любліні? Робочих місць для жителів України в Любліні дійсно вистачає. Так що не треба засмучуватися, якщо з доходом вдома не складається - поїдьте в Польщу на заробітки!
 
Бачите, скільки приводів любити Люблін? Але навіть з улюбленими іноді розлучаються. Пора і честь знати - відпустка закінчилася і треба додому або, навпаки, почалася, і треба відвідати родичів. А ще канікули - на канікули вже точно студенти завжди їдуть додому. Словом, пора купувати квиток на автобус Люблін-Переяслав-Хмельницький!
 

Порівняємо поїзд та автобус?

 
По-перше, прямі рейси у поїздів в потрібне місто буває складно знайти. У поїзді душно, а в автобусі перевізника ФОП «Новіков Л.А.» є кондиціонери. В поїзді можна поспати, але і в автобусі теж, так як спинки сидінь відкидаються. У поїзді проблематично знайти розетку, а в автобусах "Новікова" ніякої проблеми з цим немає, і ви завжди можете зарядити свою техніку. І, нарешті, в поїзді нудно! А в автобусі є вай-фай.
 
Так, на повному серйозі! Можна не переживати про те, що в дорозі буде сумно! Ви просто підключаєтеся до Інтернету - і соціальні мережі, відеоблог, інформаційні та розважальні портали, онлайн-ігри, колекції музики і картинок - все до ваших послуг! Тепер є що робити, тепер можна не нудьгувати в поїздці! Ви просто їдете і насолоджуєтеся життям в обнімку зі своїм планшетом, смартфоном або ноутбуком! Так що так, автобусні квитки Люблін-Переяслав-Хмельницький дійсно виправдують свою вартість.

 

Знижки на квитки

 
Ви студент денної форми навчання? А може бути, ви пенсіонер, і вам вже є шістдесят? Відмінно! Якщо ви виберете для поїздки за маршрутом Люблін-Переяслав-Хмельницький автобус, ціна квитка буде знижена на 5%. А якщо ви їдете з дітьми меншими семи років і сідаєте на автобус Люблін-Переяслав-Хмельницький, ціна квитка і зовсім становитиме жалюгідну половину вартості - знижка дорівнює 50%. Якщо ж їдете з малюками, яким ще і п'яти немає - везіть їх на руках без надання окремого сидіння, і знижка становитиме 99%, чи то пак ви практично нічого за малюка не заплатите.

 

Як купити квиток Люблін-Переяслав-Хмельницький?

 
Треба зайти на офіційний сайт перевізника ФОП “Новіков Л.А.” і заповнити там спеціальну форму. Після того, як ви уточните, скільки їде чоловік, чи є серед них ті, кому надається знижка, коли ви збираєтеся їхати, і що цікавить вас прямуючий за маршрутом Люблін-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка розрахується автоматично. Залишиться тільки вибрати місце в салоні, забронювати його (скасувати бронювання потім можна буде безкоштовно), і пізніше або відразу ж оплатити. Щоб оплатити онлайн, скористайтеся банківською картою або платіжною системою "ПРИВАТ24", а щоб здійснити платіж оффлайн - використовуйте термінали "ПриватБанку" або ж грошовий переказ. Також можете під'їхати в наш офіс і заплатити готівкою. Отриманий електронний квиток роздрукуйте - і можете спокійно їхати з Любліна в Переяслав-Хмельницький, далі вже ми про все подбаємо.

Помилка

Ок
Відміна
Ок