Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

 Ми любимо Люблін - але їдемо додому, до Луцька!

 
Можливо, ви вже надивилися на красу "люблінського ренесансу", архітектурного напрямку, заради якого туристи з усього світу їздять подивитися на Люблін. Погуляли досхочу, відвідали всі можливі культурні заходи, отримали масу задоволення - але ж пора і честь знати!
 
Можливо, ви працюєте в Любліні. Уклали трудовий контракт - і тепер заробляєте гроші собі або дітям на подальше безбідне життя. Але пора у відпустку, і треба з'їздити до Луцька, відвідати рідних.
 
А можливо, ви студент і вчитеся в Любліні, тому що хочете отримати диплом Європейського Союзу, і чому б заради цього не вступити до польського ВНЗ? Люблін - гарне місто, красиве, і тут цілком можна пожити декілька років, приїжджаючи додому на канікули.
 
Саме через популярність Любліна як туристичного, освітнього та промислового центру автобусні квитки Люблін-Луцьк такі затребувані!

 

 Квиток на автобус Люблін-Луцьк: переваги автобуса

 
Всім давно зрозуміло, що автобус практичніший поїзда хоча б із-за швидкості, і явно ліпший за літак по ціні. Але чому автобус, а не машина - це вже більш цікаве питання. Але насправді все просто. У машині, звичайно, є кондиціонер, і в автобусі він теж є. У машині, звичайно, зручні сидіння, а в автобусі ще зручніші - з відкидними спинками... Це все ще не привід віддати перевагу автобусу. А ось наявність Інтернету - це вже цікавіше. Досить купити квиток Люблін-Луцьк у перевізника ФОП «Новиков Л.А." - і все, можна успішно вставляти вилку вашого ноутбука, планшета або смартфона в розетку (бо розетки в наших автобусах теж є!), щоб батарея не розрядилася за час шляху, потім підключатися до вай-фаю, і все - життя прекрасне: можна вчитися, працювати, проводити час за моніторингом Інтернету в пошуку цікавих відео, текстів і обговорень.

 

Де купувати квитки?

 
На офіційному сайті компанії-перевізника ФОП Новіков Л.А." потрібно заповнити спеціальну форму із зазначенням пункту відправлення (Люблін), пункту прибуття (Луцьк), кількості пасажирів і наявності пільговиків. Потім, після автоматичного розрахунку ціни на ваші квитки, можна вибрати місця в салоні і забронювати місце (скасування бронювання безкоштовна). Можна також оплатити відразу. Скористайтеся для цього платіжною системою"ПРИВАТ24", або терміналом "ПриватБанку", або ж картою будь-якого банку, або можна зробити грошовий переказ. Електронний квиток, який ви отримаєте, треба буде роздрукувати - і все, повноцінний квиток у вас на руках.

 

Знижки на квитки в Луцьк

 
Якщо пенсіонери старше шістдесяти років вибирають для поїздки Люблін-Луцьк автобус, ціна квитка знижується на 5%. Те ж стосується і студентів денного відділення - якщо вони сідають на автобус Люблін-Луцьк, ціна квитка також розраховується з 5% знижкою. Якщо ж батьки маленьких дітей вибирають для подорожі за маршрутом Люблін-Луцьк автобус, вартість квитка для дитини залежить як від його віку, так і від того, чи буде він займати окреме місце. Так, діти старше семи років знижок не отримують, молодше - їдуть за половину повної вартості, а малюки до п'яти років, яких дорослі повезуть у себе на руках - за 1% (знижка складає 99%). Як бачите, знижки дуже приємні - чекаємо вас в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок