Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

До побачення, улюблений Люблін! Привіт, дорогий Київ!

Улюблений Люблін

 
Є знаменита пісня про Київ з вічним питанням: "Як тебе не любити ?!". І всі ми любимо наше рідне місто, нашу матір міст руських. Але не любити Люблін неможливо “за замовчуванням”! Одна його назва практично змушує в нього закохатися. А вже саме місто... Завдяки архітектурі Любліна з'явився вираз "Люблінський ренесанс" - практично окремий жанр в архітектурі! Здогадуєтеся, наскільки прекрасне повинно бути місто, щоб його архітектура дала назву цілій течії в архітектурі? А також Люблін можна любити ще й за те, що його університети (або, як кажуть поляки, вищі школи) гостинно відкривають двері для українських студентів, що бажають отримати диплом Європейського Союзу, якісну європейську освіту. Багато ВУЗів Києва укладають договори з ВУЗами Польщі, і тоді студенти їздять часом - так хоча б в той же Люблін! - на додаткові курси лекцій, щоб отримати польський диплом. А ще в місті Любліні, як і в будь-якому великому місті Польщі, безліч можливостей сколотити невеликий капітал. Тому всі - і робочі, і студенти, і туристи - рано чи пізно починають шукати автобусні квитки Люблін-Київ. Придбати квиток на автобус Люблін-Київ онлайн на сайті перевізника «Новіков» - це недорого, швидко і дуже зручно.
 

Чому квиток на автобус? Чому не на інший вид транспорту?

 
Поїздка на автобусі обходиться дешевше як літаків, так і поїздів. Автобус - це прямий рейс. Автобус (якщо ми говоримо про автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.») - це справні кондиціонери, відкидні спинки сидінь і ... вай-фай! Саме так, бездротовий Інтернет для всіх пасажирів рейсу "Люблін-Київ"! Можете викладати фотографії в Інстаграм, писати про поїздку на Фейсбуці, розповідати родичам в скайпі про враження, вести обговорення в чаті улюбленої онлайн-ігри ... А на випадок, якщо ваш смартфон, планшет або ноутбук почне розряджатися ... що ж, спеціально для цих випадків в автобусах "Новікова" є розетки! Так що можна купити квиток Люблін-Київ і їхати з комфортом!
 

Люблін-Київ: автобус. Ціна квитка зі знижками

 
Якщо ви пенсіонер і вам вже є шістдесят років, перевізник ФОП «Новіков Л.А.» пропонує для вас спеціальну знижку - на прямуючий за маршрутом Люблін-Київ автобус вартість квитка знижується на 5%. Студенти денного відділення абсолютно будь-яких навчальних закладів (включаючи польські) теж отримують аналогічну знижку. А батьки маленьких дітей можуть навіть вибирати: для дітей до семи років, у яких буде окреме місце при посадці на автобус Люблін-Київ, ціна квитка становить 50% від початкової, а малюки до п'яти років, якщо їдуть на руках у батьків, то їдуть всього за 1% (їм надається знижка в 99%).
 

Як викупити квиток?

 
Ви можете під'їхати в київський офіс перевізника ФОП «Новіков Л.А.» і купити квитки за готівку, а можете, якщо перебуваєте в Любліні або просто не хочете їхати в центр, оплатити через термінал "ПриватБанку", грошовим переказом з будь-якого банківського відділення, банківською картою або за допомогою звичної практично кожному власникові рахунку найпопулярнішого з українських банків "ПриватБанку" системи онлайн платежів "Приват24". Для цього заповніть спеціальну форму на офіційному сайті перевізника, вказавши там, куди і звідки їдете, коли, в якому складі, і які кому покладаються знижки. Система розрахує ціну автоматично, а ви можете забронювати собі будь-яке з вільних місць в салоні (скасувати бронювання можна буде безкоштовно), або відразу викупити його (як це зробити, описано вище). Отриманий електронний квиток роздруковуєте, і можна спокійно їхати з Любліна до Києва.

Помилка

Ок
Відміна
Ок