Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

 З Любліна в Черкаси: пора додому!

 
За що люблять Люблін? Найбільш очевидна і проста відповідь - за прекрасну назву. Воно й справді вражаюче! Назвати місто Любліном - це майже те ж саме, що назвати його Улюбленим. І значить, варто подумати, за що його так люблять?
Перша причина любові - Люблінський ренесанс. Це архітектурний стиль, який отримав свою назву на честь міста, в якому з'явився. І про нього марно розповідати - на нього варто просто подивитися. Але вже по слову "ренесанс" зрозуміло, мабуть, наскільки це древнє місто.
 
Друга причина любові — в Любліні багато робочих місць для жителів України. І якщо ви живете в Черкасах і хочете, наприклад, обзавестися стартовим капіталом для відкриття бізнесу - що заважає поїхати в Польщу за трудовим контрактом, щоб заробити ці гроші? Багато хто так і робить.
 
Третя причина для любові - можливість отримати диплом ЄС. Тому багато хто їде до Любліна вчитися. Польська мова нескладна для людини, яка знає українську. А значить, адаптація пройде без особливих проблем. Чудова перспектива!
Так що не дивно, що протягом усього року попит на автобусні квитки Люблін-Черкаси не припиняється, а напередодні канікул та відпусток для студентів і робітників підвищується в рази.

 

Чому саме квиток на автобус Люблін-Черкаси?

 
Тому що в автобусах перевізника ФОП «Новиков Л.А.» не просто добре, але по-справжньому добре буде подорожувати. І справа навіть не в відкидних спинках сидінь і не в кондиціонерах (хоча вони, безумовно, теж грають роль). Справа у вай-фаї і розетках. Якщо ви взяли з собою ноутбук або планшет, або ж у вас є смартфон, їх можна не тільки зарядити, але і підключити до Інтернету, щоб всі ваші звичні заняття стали доступні. Адже в автобусі можна вчитися і навіть писати навчальні роботи, можна займатися справами, можна розважатися - грати в онлайн-ігри, обговорювати цікаві теми на форумах, "моніторити" соціальні мережі. А можна зателефонувати, наприклад, мамі в Черкаси, сказати, що ви виїхали - скайп і вайбер поки ніхто не відміняв. Хіба це не причина купити квиток Люблін-Черкаси саме на автобус перевізника «Новіков»?
 

Люблін-Черкаси: автобус. Вартість квитка зі знижками

 
Автобуси "Новікова" - це не тільки швидкість і вай-фай. Це ще й знижки. Для пенсіонерів старше шістдесяти років і студентів денного відділення, які вибирають для поїздки Люблін-Черкаси автобус, ціна квитка знижується на 5%. Якщо ж ви їдете з дітьми, є свої нюанси. По-перше, не забудьте, що дітям до шістнадцяти років, які їдуть тільки з одним з батьків або у супроводі інших дорослих за кордон, потрібен нотаріально завірений дозвіл батьків (другого або обох) на виїзд в супроводі конкретної людини, так що подбайте про це ще до виїзду в Польщу. При оформленні квитка на автобус Люблін-Черкаси ціна квитка для кожної дитини до семи років знизиться на 50%, а для малюків до п'яти років, які їдуть у дорослих на колінах - на 99%.

 

Де купувати квитки на автобус?

 
Зрозуміло, на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.»! Заповніть там анкетку з усіма необхідними деталями поїздки, і система сама розрахує ціну, яку можна сплатити будь-онлайн-платежем через "Приват24", хоч банківською картою через той же онлайн, хоч грошовим переказом з абсолютно будь-якого банку, хоч приватбанківських терміналом. Також ви можете забронювати будь-яку потрібну вам з вільних місць, а якщо передумаєте їхати - скасувати безкоштовно. Чекаємо вас з роздруківкою електронного квитка в автобусі перевізника "Новіков"!

Помилка

Ок
Відміна
Ок