Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!

З Лодзі в Житомир

Прекрасне місто Лодзь

 
Лодзь - це, безумовно, місто студентів. Звичайно, не можна заперечувати того, що робочих місць тут багато - промисловість і торгівля тут прекрасно розвинені, і місць, які варто подивитися туристам, величезна кількість - все ж таки це старе місто з багатою архітектурою. Але чому тут так багато студентів? Адже вибір навчальних закладів тут менший, ніж у інших польських містах. Справа в тому, що в Лодзі є знаменита кіношкола, в яку мріють вступити практично всі, кому по-справжньому цікавий кінематограф. Майже з кожного випуску київських ВНЗ за цим напрямком хтось та надходить в Лодзь на магістратуру! І всіх цих студентів, робітників і туристів перед канікулами цікавить одне головне питання: як купити квиток Лодзь-Житомир? І чому варто купити саме автобусні квитки Лодзь-Житомир, а не, наприклад, квитки на поїзд?
 

Автобуси "Новікова"

 
Якщо ви зважилися придбати квиток на автобус Лодзь-Житомир у перевізника ФОП «Новіков Л.А.», то отримаєте справні кондиціонери, відкидні спинки сидінь, розетки прямо в салоні (щоб можна було зарядити ваші гаджети) і бездротове інтернет-підключення Wi-Fi - щоб цими гаджетами користуватися за призначенням. Адже можна стільки всього зробити в поїздці! Читати, листуватися, спілкуватися по скайпу або по вайберу, працювати, дивитися кінофільми, серіали або захоплюючі відео ... Студенти можуть писати навчальні роботи, щоб даром час не втрачати. А ще пасажирам автобусів "Новікова" знижки надаються!
 

Знижки на автобусні квитки Лодзь-Житомир

 
Якщо студенти обирають для поїздки за маршрутом Лодзь-Житомир автобус, ціна квитка (якщо це автобус перевізника ФОП «Новіков Л.А») знижується на 5%. А якщо пенсіонери старше шістдесяти років сідають на автобус Лодзь-Житомир, ціна квитка знижується аналогічно - на ті ж 5%. Якщо ви їдете з дітьми віком до семи років, і вибрали для подорожі Лодзь-Житомир автобус, вартість квитка для дитини знижується на цілих 50%. А якщо дитині менше п'яти і вона окремого місця не займає, подорожуючи на колінах - знижка на дитячий квиток складає 99%, тобто за дитину майже нічого не потрібно платити!
 

Як купити і як оплатити квиток на автобус?

 
Потрібно зайти на сайт перевізника ФОП «Новіков Л.А», заповнити там спеціальну форму, вписати в неї, що ви їдете з Лодзі в Житомир такого-то числа, вас стільки-то чоловік і вказати, чи є серед вас пільговики. Система розрахує ціну і запропонує вибрати місце в будь-якій частині салону - з ще не заброньованих і не викуплених місць. Потім, якщо ви не впевнені в даті поїздки до кінця, можете забронювати квиток — скасування бронювання безкоштовне — а оплатити квиток можна пізніше. Однак ви можете зробити це і відразу. Для цього скористайтеся платіжною системою "ПРИВАТ24", або терміналами того ж "ПриватБанку", або ж здійсніть грошовий переказ в найближчому відділенні будь-якого банку, або навіть просто заплатіть карткою. Вам надішлють електронний квиток, який потрібно буде роздрукувати. І з роздруківкою ви спокійно їдете з Лодзі в Житомир! Купити квиток можна і в київському офісі за готівку, однак це не всім підходить, і саме тому ми пропонуємо такі зручні способи оплати - і сподіваємося, їхати вам теж буде зручно!

Помилка

Ок
Відміна
Ок