Оберіть свою подорож

 Володимир-Волинський чекає нас! До зустрічі, Лодзь!

Що може зацікавити волинянина в Лодзі?
Ну, по-перше, архітектура - все-таки місто з багатою і довгою історією. Справжнє древнє польське місто. Можна довгі години милуватися його старовинною архітектурою.
По-друге, робота в Лодзі. В Польщу багато хто їде з Волині працювати - так чому б не поїхати саме в Лодзь?
По-третє, всього сто кілометрів від Варшави. Чому б не завершити свою європейську подорож прекрасною Лодзью?
По-четверте, можливість вчитися. Мало того, що тут досить багато ВУЗів, так ще й знаменита кіношкола полонить уми абітурієнтів уже котрий рік. Навіть кияни намагаються вступити туди хоча б в магістратуру (хоча в Києві все, здавалося б, з підготовкою фахівців у цій сфері все добре), що вже говорити про волинян.
Чи дивно, що автобусні квитки Лодзь-Володимир-Волинський користуються попитом круглий рік?
 

Автобусні квитки Лодзь-Володимир-Волинський

 
Чому вигідно їздити на автобусах «Новікова»? По-перше, купуючи квиток на автобус Лодзь-Володимир-Волинський, ви отримуєте проїзний документ на прямий рейс до пункту призначення. По-друге, в автобусах відкидаються спинки сидінь (можна подрімати в дорозі!) і є кондиціонери (ура, свіже повітря!). А по-третє - і це найголовніше - в автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А.», крім відкидних крісел і кондиціонерів, є вай-фай і розетки. Тепер вам не доведеться турбуватися про рівень заряду ваших гаджетів - можна просто підключати свої гаджети до електромережі. А після вже робіть, що хочете: читайте, дивіться відео, слухайте музику, моніторьте форуми, блоги та соціальні мережі, вчіться, працюйте, грайте в онлайн-ігри.

 

Де купити квитки квитки на автобус до Володимира-Волинського?

 
Де ж ще можна купити квиток Лодзь-Володимир-Волинський, як не на сайті компанії-перевізника ФОП «Новіков Л.А.»? Заповнюєте на сайті спеціальну форму: вводите там пунктом відправлення Лодзь, а пунктом прибуття - Володимир-Волинський, уточнюєте, скільки їде чоловік, чи є серед пасажирів ті, кому надаються знижки. Для студентів і пенсіонерів, які вибирають для поїздки Лодзь-Володимир-Волинський автобус, ціна квитка буде знижена на 5%. Якщо діти займають окреме місце при посадці на автобус Лодзь-Володимир-Волинський, ціна квитка для дитини, що менша семи років, йде з дуже великою знижкою - 50%. А батькам малюків до п’яти років, які вважають за краще для подорожі за маршрутом Лодзь-Володимир-Волинський автобус, вартість квитка для дитини йде зі знижкою 99%, тобто практично обнуляється!
 

Деталі про рейс

 
Не забудьте, що при поїздці з дітьми треба оформляти нотаріально завірений дозвіл на виїзд від його батьків - від того, хто залишився вдома, або від обох, якщо дитина до шістнадцяти років їде не з батьками, а з іншими родичами. Все добре, документи в порядку? Тоді сміливо заповнюйте форму на сайті - і система розрахує вам ціну. Далі можна забронювати квиток, щоб викупити його у зручний для вас час або відмовитися в разі зміни планів. А можна відразу викупити квиток. Оплата здійснюється через платіжну систему "Приват24", через термінали "ПриватБанку", карткою будь-якого банку через Інтернет або ж грошовим переказом з будь-якого банку. За підсумками оплати ви отримаєте електронний квиток, який зможете роздрукувати і сміливо вирушати з ним на автостанцію.
Доброї вам поїздки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок