Оберіть свою подорож

 Їдемо з Лодзі додому в Переяслав-Хмельницький!

 
Хто їде з Лодзі в Переяслав-Хмельницький? Студенти, що навчаються в Лодзі, люди, які працюють в Лодзі, і туристи, які приїхали подивитися на красу старого міста. Але в першу чергу це все ж будуть саме студенти - адже мало того, що вищих навчальних закладів в Лодзі багато, тут знаходиться ще і знаменита кіношкола - та сама, куди прагнуть вступити майбутні кінематографісти з усієї Європи, не кажучи вже про Україну. І рано чи пізно вони цікавляться тим, як можна недорого їздити додому, а значить всім їм потрібен квиток на автобус Лодзь-Переяслав-Хмельницький.

 

Чому саме квитки на автобус?

 
 Автобусні квитки Лодзь-Переяслав-Хмельницький - це не просто спосіб виїхати додому прямим рейсом. Це ще й можливість добре провести час в дорозі. Адже в автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А.» є розетки і інтернет-підключення Wi-Fi, а значить, можна підключитися і до того, і до іншого, і прекрасно себе почувати в дорозі. Дивіться улюблені фільми, слухайте улюблену музику, працюйте в звичних програмах, пишіть навчальні роботи, складайте ділові документи, "зависайте" в соціальних мережах! Завдяки розетці ні планшет, ні ноутбук, ні смартфон не розрядяться в самий невдалий момент, а Інтернет в автобусі необмежений. До того ж спинки сидінь відкидаються, щоб можна було подрімати, а кондиціонери в салоні справні. Чим не привід купити квиток Лодзь-Переяслав-Хмельницький у "Новікова"?
 

Знижки на квитки на автобус

 
Якщо студент денної форми навчання абсолютно будь-якого ВУЗу будь-якої країни збирається в дорогу і вибирає для поїздки за маршрутом Лодзь-Переяслав-Хмельницький автобус, ціна квитка буде розрахована зі знижкою в 5%. Та ж знижка стосується і пенсіонерів, яким вже виповнилося шістдесят років. А якщо батьки з дітьми збираються на автобус Лодзь-Переяслав-Хмельницький, ціна квитка для дітей віком до семи років буде знижена вдвічі, на 50%. Якщо ж діти зовсім маленькі (менші п'яти), і їхати будуть на ручках у батьків, то, якщо батьки довіряють перевізнику ФОП «Новіков Л.А.» і вибирають для подорожі Лодзь-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка для малюків становитиме. .. 1%! Тобто, дітки поїдуть практично безкоштовно!
 

Де купувати квиток?

 
На сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.» заповнюєте спеціальну форму: уточнюєте, що пункт відправлення - Лодзь, а призначення - Переяслав-Хмельницький, що їхати будете такого-то числа і в такій-то кількості осіб, серед пасажирів стільки-то пільговиків ... Система розраховує суму, і можна оплачувати квиток. Оплата здійснюється або через платіжну систему "Приват24", або через приватбанківські термінали, або банківською картою будь-якого банку, або - грошовим переказом в касі будь-якого банку. Після оплати ви отримаєте електронний квиток, який залишиться лише роздрукувати. Так, платити можна не відразу - ви можете забронювати будь-яке потрібне вам місце в салоні, а якщо раптом зміняться плани, завжди можна безкоштовно скасувати бронювання. Так що купуйте квиток, ми вас чекаємо!

Помилка

Ок
Відміна
Ок