Оберіть свою подорож

Напрям: Лодзь - Луцьк (20 серпня)

Маршрут Час Місця Ціна

Лодзь Луцьк

05:10

відправлення

11 год 10 хв
час у подорожі
17:20

прибуття

14

вільних

Лодзь Луцьк

08:00

відправлення

15 год 10 хв
час у подорожі
00:10

прибуття

10

вільних

Лодзь Луцьк

18:45

відправлення

10 год 5 хв
час у подорожі
05:50

прибуття

4

вільних

Лодзь Луцьк

18:45

відправлення

10 год 5 хв
час у подорожі
05:50

прибуття

1

вільнихАКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Додому з Лодзі - в Луцьк!

 
Лодзь - це в Польщі? - запитаєте ви. Лодзь - це не просто в Польщі. Це друге за величиною польське місто. Дуже великий центр промисловості, бізнесу, освіти. Тут регулярно буває безліч українських бізнесменів - на ділових зустрічах. Сюди приїжджає безліч українців (зокрема, волинян), які хочуть за трудовим контрактом заробити пристойну суму грошей, відсотки від якої потім сильно допоможуть в житті або стануть в нагоді для бізнесу. Сюди приїжджає вчитися безліч студентів - молодих хлопців, які хотіли б отримати диплом Європейського Союзу, і вважають за краще зробити це недалеко від батьківщини, до того ж — навчаючись на мові, яку нескладно вивчити в силу ії спорідненості з українською мовою. А ще тут ви зустрінете студентів кіношколи - знаменитого навчального закладу, куди мріють вступити дуже багато абітурієнтів, адже його статус дуже високий. Тому не дивно, що автобусні квитки Лодзь-Луцьк користуються великим попитом протягом усього року.

 

Автобусні квитки в Луцьк

 
Купуючи квиток на автобус Лодзь-Луцьк, ви купуєте можливість відмінно провести час! По-перше, доїдете недорого. По-друге, доїдете швидко. По-третє - доберетеся прямим рейсом. По-четверте, проїдетеся з комфортом - в автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А» відкидаються спинки сидінь, щоб можна було подрімати, і працюють кондиціонери. І, врешті-решт, в автобусах є вай-фай - бездротовий Інтернет, і передбачені розетки електроживлення. А значить - підключаєте ноутбук, смартфон або планшет в розетку і до мережі, і займаєтеся, чим хочете. Влаштуйте собі робочий, навчальний або розважальний день прямо в автобусі! Адже можна дивитися кіно і смішні відео, читати книги і захоплюючі історії, спілкуватися з людьми, викладати фото в соціальних мережах, грати в мережеві ігри... Безодня варіантів провести час в дорозі відкриється перед вами, якщо ви зважитеся купити квиток Лодзь-Луцьк.

 

Як купити квиток на автобусний рейс Лодзь-Луцьк?

 
Квитки на безліч різних рейсів продаються на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А». Досить заповнити спеціальну форму на головній сторінці, вказавши там, звідки, куди, коли і в якому складі їдете - і система сама миттєво розрахує вам ціну з урахуванням знижок. Квиток можна оплатити відразу, а можна спочатку забронювати вподобане вами місце - скасування бронювання безкоштовне в разі, якщо плани зміняться. А якщо оплачуєте відразу, то до ваших послуг онлайн-платежі від системи "Приват24", термінали "ПриватБанку", банківські картки будь-яких банків, або грошовий переказ. Отриманий електронний квиток треба буде роздрукувати - і все, поїздка за маршрутом Лодзь-Луцьк організована!
 

Автобус Лодзь-Луцьк: ціна квитка зі знижками

 
Пенсіонери старше шістдесяти років, а також студенти, які навчаються на денному відділенні, отримують невелику, але приємну знижку - якщо вони вибирають для поїздки Лодзь-Луцьк автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Маленькі діти, яким ще не виповнилося сім років, теж отримують хорошу знижку - якщо їх батьки вважають ідеальним видом транспорту для подорожі за маршрутом Лодзь-Луцьк автобус, ціна квитка для дітей, що займають окреме місце, знижується на цілих 50%. А якщо малюкам немає ще й п'яти, і батьки вважають за краще везти їх у себе на руках - знижка становить 99%. Тільки не забувайте перш, ніж їхати з дітьми в Польщу, оформляти нотаріально завірений дозвіл на виїзд від обох батьків, якщо виконуєте роль супроводжуючого, або від того за батьків, що залишається вдома. Тоді все буде добре, і ви разом успішно доїдете до Лодзі!
Ми чекаємо вас в автобусі Лодзь-Луцьк - повертайтеся додому з нами!

Помилка

Ок
Відміна
Ок