Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

 Із прекрасної Лодзі - додому, в улюблені Черкаси!

 
Лодзь прекрасна! І Лодзь прекрасна дуже і дуже багатьма речами. Це досить старе місто, з прекрасною архітектурою, що радує туристів з року в рік і зі століття в століття. Лодзь пропонує жителям України чимало робочих місць, що дає їм можливість непогано заробляти за кордоном і повертатися додому з накопиченим капіталом. Лодзь - місто університетів не менш, ніж Варшава і, до речі, знаходиться всього в ста двадцяти кілометрах від неї. Тому багато туристів, повертаючись через Варшаву з туру по Європі, заїжджають в Лодзь подивитися місто, і нерідко звідти і їдуть додому. Так як Лодзь - місто університетів, там вчиться безліч українських студентів. А ще там є знаменита кіношкола, куди бакалаври наших кінотеатральних ВНЗ їдуть вступати до магістратури.
 
Однак всі, хто приїжджає в Лодзь, рано чи пізно повертаються назад, і тоді виникає необхідність знайти і купити автобусні квитки Лодзь-Черкаси.
 

Квиток на автобус Лодзь-Черкаси: чому саме автобус?

 
Тому що автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А» - це, по суті, можливість добиратися додому в Черкаси в транспорті, де працює кондиціонер, відкидається спинка крісла і доступні всі звичні розваги. Справа в тому, що в автобусах "Новікова" - всіх без винятку - є вай-фай. І не тільки бездротова мережа Інтернет доступна пасажирам, а й розетки, щоб заряджати свої гаджети. Берете ноутбук, смартфон або планшет - і можна звично приємно проводити час. До ваших послуг безліч відео та кіно, книги, різноманітні інформаційні та розважальні портали, месенджери для спілкування з друзями, чати, блоги, форуми ... Та хіба вам не знати, скільки всього є в Інтернеті! Зрештою, ніщо не заважає фотографувати на смартфон свою подорож і викладати в соціальну мережу. Треба тільки купити квиток Лодзь-Черкаси.

 

Які бувають знижки?

 
На сайті перевізника знижки передбачені для різних категорій пасажирів. Знижка для пенсіонерів, яким вже є шістдесят років, і якщо вони вибирають для поїздки Лодзь-Черкаси автобус, ціна квитка становитиме 95% від початкової - знижка дорівнює 5%. Те ж стосується і студентів денного відділення. Якщо ж батьки їдуть з дітьми до семи років і вибирають для подорожі за маршрутом Лодзь-Черкаси автобус, вартість квитка для кожної дитини буде знижена на цілих 50%! Ну а ті батьки, малюкам яких немає ще й п'яти, і які готові всю дорогу везти їх у себе на колінах - коли вони сідають на автобус Лодзь-Черкаси, ціна квитка дитини знижується до 1%, адже офіційна знижка - 99%!

 

А тепер - купуємо квиток!

 
Як вам зручніше оплатити квиток? Може бути, через онлайн-систему "Приват24"? Або банківською картою? Або просто підійти у відділення найближчого банку і здійснити грошовий переказ? Або ж термінали "ПриватБанку", які є в кожному місті України, підходять більше? Всі ці опції доступні при покупці на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.» - просто заповнюєте спеціальну форму на головній сторінці, вказавши там, що їдете з Лодзі до Черкас такого-то числа, в такій-то кількості осіб, і покладаються вам такі-то знижки. Після розрахунку ціни вибираєте собі місце в кращій частині салону і або бронюєте (скасування бронювання безкоштовне), або викуповуєте електронний квиток відразу будь-яким з вищеописаних способів. З роздруківкою електронного квитка чекаємо вас на автобусній станції Лодзі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок