Оберіть свою подорож

Їдемо в місто за мостом - Замосць!

 
Замосць - це таке невеличке містечко практично відразу за українським кордоном, але з польської сторони. Раніше назва міста російською мовою писалася як "Замостя", але зараз традиція застаріла. Втім, містом за мостом вона від цього бути не перестала, адже що є межа між двома сусідніми державами, як не місток? І через цей умовний місток переходять багато жителів як Кременчука, так і всієї України. Чому?
 
Напевно, тому, що в Замості цілих п'ять вищих шкіл. Чи тому, що в Польщі повно робочих місць для українців. Або ж тому, що багатьом туристам може бути цікаво спочатку перетнути польський кордон, подивитися на миле містечко "за мостом", а потім вже їхати далі по маршруту.
А починається все з покупки квитка на автобус Кременчук-Замосць.
 

Чому саме квитки на автобус?

 
Тому що в автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А.», крім відкидних спинок сидінь, а також справно працюючих кондиціонерів, пропонується пасажирам ще й бездротове інтернет-підключення, чи то пак вай-фай. Більш того, є ще й розетки, які забезпечують електроживлення батареї будь-якого гаджета: неважливо, взяли ви з собою планшет, ноутбук або смартфон, він буде працювати, скільки душі завгодно, так як батарея просто не сяде. І насолоджуйтеся, скільки завгодно звичними заняттями: розважайтеся онлайн-іграми, цікавими відео, смішними історіями, працюйте над важливими проектами, пишіть листи, малюйте, дивіться кіно, спілкуйтеся по скайпу... Головне - витратьте час поїздки з користю! Саме тому автобусні квитки Кременчук-Замосць варто брати саме у "Новікова"!

 

Знижки на автобусні квитки

 
Якщо ті пенсіонери, яким вже виповнилося повних шістдесят років, вибирають для поїздки за маршрутом Кременчук-Замосць автобус, ціна квитка для кожного пенсіонера знижується на 5%. Те ж стосується і студентів денної форми навчання. Якщо маленькі діти сідають на автобус Кременчук-Замосць, ціна квитка знижується на 50%, якщо дитина менша семи років сидить на окремому кріслі, і на цілих 99% - якщо малюк до п'яти років їде на колінах у старших.
Не забувайте, що діти повинні подорожувати зі старшими! І пам'ятайте: без нотаріально завіреного дозволу на виїзд від обох батьків дитини до шістнадцяти років за кордон не випустять!

 

Як купити квиток Кременчук-Замосць?

 
Потрбно зайти на офіційний сайт перевізника ФОП «Новіков Л.А.», заповнити там спеціальну форму. Вкажіть, коли збираєтеся їхати, скільки вас чоловік, на які знижккі претендуєте, і при виборі маршруту "Кременчук-Замосць: автобус" вартість квитка буде розрахована автоматично, миттєво. Вибираєте собі місце в салоні і вирішуєте - бронюєте або відразу оплачуєте? Якщо забронювати, можна потім безкоштовно бронювання скасувати. Для оплати ж квитків досить перевести гроші на рахунок компанії банківським переказом або через термінал "ПриватБанку", а можна скористатися системою онлайн-платежів "Приват24" або банківською картою. Так що все дуже просто, головне - роздрукувати потім присланий вам електронний квиток, і можна їхати!

Помилка

Ок
Відміна
Ок