Оберіть свою подорож

До побачення, Кременчук! Їдемо до Варшави!

Прекрасна Варшава... Варшава, на відміну від інших європейських міст, прекрасна не тільки "казковістю" своєї архітектури. Варшава прекрасна контрастами. Справа в тому, що, якщо ті ж Краків і Вроцлав від Другої світової війни не надто постраждали (в плані цілісності архітектурного ансамблю, зрозуміло), столиця Польщі Варшава згоріла майже повністю. І тепер архітектурний ансамбль Варшави складають: сучасні новобудови, поствоєнні монументальні сірі будинки в стилі сталінського ампіру, і ... кілька дивом збережених вулиць Старого Міста. Виходиш з-за колон сірого центру - і потрапляєш в район "пряникових будиночків"! Немовби на території міста злилися три напрямки: дитяча казка, сучасний хай-тек і суміш класики з соціалістичним реалізмом. Ось чому Варшава так цікавить туристів. А ще - безліч концертів та інших культурно-мистецьких заходів, університети, що завжди радо приймають українських студентів, і робочі місця, такі затребувані серед вихідців з України. Бачите, зовсім не дивно, що попит на автобусні квитки Кременчук-Варшава значний!


Як купити квиток Кременчук-Варшава?


Треба зайти на офіційний сайт компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л.", а там - заповнити спеціальну форму. Вкажіть, що їдете з Кременчука до Варшави, коли їдете, скільки вас, на які претендуєте знижки. Потім виберіть місце в салоні - і чудово! - можете або бронювати квиток (у разі чого, скасування бронювання - безкоштовне), або відразу викуповувати. Щоб квиток викупити, потрібно скористатися або платіжною системою "ПРИВАТ24", або терміналами того ж «ПриватБанку», або банківською картою (цього разу - банку будь-якого), або здійснити грошовий переказ (також в будь-якому банку). Після оплати ви отримуєте електронний квиток на автобус Кременчук-Варшава. Роздруковуйте його - і можете спокійно їхати на автостанцію на той час і дату, що зазначені на квитку.
 
Які бувають знижки?
Якщо ви вибрали для поїздки Кременчук-Варшава автобус, ціна квитка і справді буде залежати від ряду факторів. Наприклад, для студентів, які сідають на автобус Кременчук-Варшава, ціна квитка буде знижена на 5%. Для пенсіонерів старше 60 років, яких теж зацікавив для поїздки за маршрутом Кременчук-Варшава автобус, вартість квитка також буде знижена на 5%. Діти молодше семи років отримують 50% знижку, а ті малюки (менше п'яти років), яких батьки готові везти на руках, подорожують взагалі за 1% вартості (офіційна знижка дорівнює 99%!). Але чи зручно взагалі везти дитину на руках в туристичному автобусі? ..


Чи зручний автобус?

Як мінімум, сидіння в автобусі забезпечені відкидними спинками. Таким чином, місця виходить досить - і виспатися можна, і просто полежати. Працює кондиціонер, що в спеку, наприклад, не може не радувати. А також є розетки і бездротове підключення Wi-Fi, завдяки чому можна спокійно подорожувати з ноутбуком, планшетом або смартфоном. Ви зможете з користю провести час в поїздці: розмовляючи з друзями і родичами по скайпу або в мессенджерах, переглядаючи різнопланові відео, граючи в онлайн-ігри, читаючи книги або стрічку в блогах і соціальних мережах ... Зрештою, можна працювати - навіть в подорож це може бути актуально. Таким чином, у вас є всі шанси приємно і з користю провести час по дорозі до Варшави, заощадивши при цьому гроші. Залишилося лише купити квитки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок