Оберіть свою подорож

 Із Кременчука - в готичну казку!

 
Про яку готичну казку йдеться? Мова йде про містечко під назвою Радом, що знаходиться всього лише в ста кілометрах від столиці Польщі, Варшави. Це місто практично повністю забудоване в готичному стилі, а це означає, що заради такої краси можна і заїхати на сто кілометрів в сторону! Подумайте самі: ось їдете ви до Варшави - на концерт, на шопінг, або щоб їхати далі на захід, адже з Варшави багато дешевих рейсів. Але починаєте свою "евроодіссею" не з Варшави, а з Радома. Заїжджаєте в чарівне містечко, насолоджуєтеся його готичної архітектурою - і можна рухатися далі.
 
А може, ви вчитеся в Польщі, тому що прагнете отримати диплом Європейського Союзу. І навіть якщо ви вчитеся не в самому Радомі, то нагадуємо: до Варшави всього сто кілометрів, і можна виїхати на день раніше, щоб відвідати це містечко.
 
А може, ви там працюєте. Навіть, можливо, в самому Радомі. Адже дуже багато українців їдуть працювати в Польщу - оплата хороша, витрат практично немає, після пари років роботи можна повернутися з досить-таки кругленькою сумою.
 
І в кожному з цих випадків вам буде потрібен квиток на автобус Кременчук-Радом!
 

 Автобусні квитки Кременчук-Радом

 
В автобусах “Новікова” працює кондиціонер, відкидаються спинки сидінь, працює Інтернет. Так-так, є вай-фай, а ще є розетки, щоб батареї ваших гаджетів не розряджалися. Адже дуже неприємно, коли в самий непідходящий момент - посеред розмови по скайпу, на найцікавішому місці фільму, практично на піку вдалої робочої ідеї - батарея сідає, і вам залишається тільки розчаровано зітхнути. Мова, зрозуміло, йде про автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.», завдяки яким можна відмінно провести час в дорозі від Кременчука до Радома, абсолютно не переживаючи про те, що час витрачається даремно.

 

Кременчук-Радом, автобус. Ціна квитка зі знижками

 
Якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти, які навчаються на стаціонарі, тобто денної форми навчання, сідають на автобус Кременчук-Радом, ціна квитка для кожного з них знижується на 5%. Маленькі діти отримують особливі знижки: малюки до семи років, яких посадили на окреме крісло, їдуть за 50% вартості, а дітлахи молодшого віку, до п'яти, які їдуть у старших на колінах - і зовсім за 1%! Тільки не забудьте про нотаріально завірений дозвіл від того з батьків, який залишився вдома, якщо їдете не всією сім'єю. Без нього вашого малюка просто не пропустять через кордон.
 

Як купити квиток Кременчук-Радом?

 
Треба зайти на сайт перевізника ФОП «Новіков Л.А.» У спеціальній формі ви вкажете, скільки вас чоловік, скільки серед пасажирів пільговиків, коли збираєтеся їхати, маршрут - Кременчук-Радом, автобус. Вартість квитка система розрахує в одну мить, і запропонує вибрати місце в кращій для вас частини салону. Місце можна буде забронювати (скасувати бронювання можна буде безкоштовно), можна оплатити відразу. Для оплати підійдуть: банківський грошовий переказ, банківська карта, онлайн-система платежів "Приват24", або ж термінали "ПриватБанку", вони в нашій країні практично на кожному розі. Після оплати ви отримаєте електронний квиток, який в роздрукованому вигляді дасть вам повне право їхати з нами із Кременчука в Радом. Чекаємо на вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок