Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Познайомимося з Познанню!

Стародавнє місто Познань


Познань - це стародавня столиця Великої Польщі, одне з найстаріших на сьогоднішній день міст сучасної польської республіки. Тут є, наприклад, давня резиденція королів, яку почали будувати вісім сотень років тому - Королівський замок. Також саме тут розташована і найдавніша церква в країні (Кафедральний собор Петра і Павла), ратуша - ровесниця Королівського замку, а будинки в центрі Познані датуються століттями з шістнадцятого по дев'ятнадцяте. А ще тут проводяться міжнародні ярмарки і працюють різноманітні великі музеї! Так що туриста Познань зацікавить беззастережно.

А ще Познань - дуже велике торгове і промислове місто, тому робочих місць для вихідців з України тут повним-повнісінько. Не дивно, що автобусні квитки Кременчук-Познань користуються таким попитом! До того ж, в цьому місті багато ВНЗ, а поступити на навчання тут простіше, ніж в інші європейські ВНЗ - завдяки лояльності місцевої адміністрації до українських студентів, а також відносній простоті польської мови.
 

Як купити квиток Кременчук-Познань?

А щоб купити квиток в стародавнє місто Познань, має сенс заглянути на офіційний сайт перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Чим же хороший цей перевізник? Почнемо, мабуть, зі знижок. Пенсіонерам старше шістдесяти років, які обрали для поїздки за маршрутом Кременчук-Познань автобус, ціна квитка знижується на 5%. Студентам пропонуються такі ж знижки. Для дітей менше семи років, батьки яких вибрали для спільної подорожі Кременчук-Познань автобус, вартість квитка знижено вдвічі, тобто на 50%. А зовсім маленькі дітлахи, менші п'яти, яких старші везуть на руках, без надання карапузам окремого місця, отримують знижку ні багато ні мало, а в 99%! Таким чином проїзний документ на автобус Кременчук-Познань, ціна квитка на який може бути вельми і вельми знижена, можна купити прямо на сайті - вказати, чи належите ви або ваші супутники до категорії пільговиків, коли їдете, куди і звідки, а потім вибрати місце в салоні . Квиток на автобус Кременчук-Познань можна забронювати і, якщо ви передумаєте їхати в запланований день, просто скасувати безкоштовне бронювання. А можна відразу купити електронний квиток, потім роздрукувати - і ву-аля - можете йти з квитком на автостанцію!


Як оплатити квиток?

Можна, в теорії, поїхати до Києва і заплатити готівкою в київському офісі. Це лише в теорії - адже ми зібралися їхати з Кременчука, а не з Києва! Можна з тією ж готівкою піти до найближчого терміналу «ПриватБанку», а можна - звернутися в будь-який банк, і перевести гроші на рахунок перевізника. Гроші зі свого рахунку можна перевести через Інтернет з будь-якої банківської карти, а якщо у вас є рахунок в «ПриватБанку» і підключена платіжна система "Приват24" - переводьте прямо через неї. Як бачите, методів оплати багато, і всі вони досить прості.
 

Сучасні комфортабельні автобуси в Познань
Автобуси перевізника «Новиков» - це цілком облаштований для тривалої подорожі туристичний транспорт. Спинки сидінь відкидаються, кондиціонери працюють, а головне - Інтернет є. Так-так, в автобусах перевізника "Новіков А.Л." є і розетки електроживлення, і можливість інтернет-підключення через Wi-Fi. А значить, можна брати з собою будь-який гаджет - смартфон, планшет, ноутбук, - і займатися будь-якими звичними справами необмежену кількість часу. Хоч будь-які відео дивіться (в автобусах без вай-фаю зазвичай доводиться обходитися фільмами, які ставлять стюарди і стюардеси), хоч книги читайте, хоч "зависайте" в блогах і соціальних мережах - яка різниця, чим займатися, якщо часу в дорозі багато, Інтернет оплачений, електроживлення безперебійне? .. Так що відкиньте сумніви і їдьте в Познань на автобусах «Новікова»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок