Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Люблін: вчитися і відпочивати


Завдяки нападам татарам в Любліні досить старовинних міських воріт. Ці ворота не тільки символ міста, а й зручне місце для зустрічі. У знаменитих Краківських воротах розташований музей історії Любліна.

У казці сестричка Оленка попереджала свого братика не пити з козячого сліду. У Любліні ж кожен екскурсовод обов'язково покаже своїм слухачам питний фонтан з козликом. Люблін шанує козлів, адже на гербі міста зображений саме білий козел, що тягнеться до виноградної гілки.

Люблінська атмосфера задається численними університетами. Науковий і університетський центр Польщі залучає студентів і вчених з усього світу, так що за часів канікул Люблін наполовину спустошувався би, якби не всюдисущі туристи. І навіть вони направляють свої стопи в Католицький Люблінський університет імені Яна-Павла II, де викладав майбутній Папа Римський, і університет імені М.Склодовської-Кюрі.


Все, що потрібно знати про поїздку Кременчук-Люблін: автобус, вартість квитка


Автобуси компанії Novikoff - це зручні комфортабельні автобуси, що курсують між Кременчуком і Любліном. Водії знають дорогу, дорога знайома з колесами автобусів, так що подорож буде приємною. В наявності також безкоштовний вай-фай, щоб зануритися в безодні Інтернету, і кондиціонер, щоб нічого не відволікало в дорозі.

Коли ви вибрали транспорт Кременчук-Люблін - автобус, ціна квитка напевно була одним з основних чинників? Перевізник Novikoff пропонує зручну систему пошуку квитків та вигідні знижок. Ви обов'язково знайдете на автобус Кременчук-Люблін ціну квитка, яка влаштує ваш гаманець. Які ж знижки пропонує перевізник? Ця інформація вказана під ціною квитка, за списком «Доступні знижки», а також в пункті «Знижки для рейсу». Надаються знижки студентам і пенсіонерам, найбільш високі у маленьких дітей - цілих 99%, за умови, що дитина не буде займати місце!

Між Кременчуком і Любліном 17 годин шляху, так що наявність зручного місця в салоні є важливим фактором. Ваше місце закріплюється за вами на весь час поїздки, тому при покупці саме ви, а не хтось інший, вибираєте місце. Бажаєте біля вікна або біля проходу, в початку салону або «на гальорці»?

Автобусні квитки Кременчук-Люблін іменні, купуються на ваше ім'я і прізвище, що написані латиницею. При посадці водій буде звіряти написання імені та прізвища на квитку і в закордонному паспорті. І не тільки водій, але і грізні вартові на кордоні вас будуть перевіряти, так що будьте уважними, вказуючи своє ім'я та прізвище при купівлі квитка на автобус.

Купити квиток Кременчук-Люблін ви можете всього за 10-15 хвилин, вказавши всю необхідну інформацію у відповідних полях форми і сплативши замовлення будь-яким зручним для вас способом. На вибір пропонується кілька способів оплати: готівкою в офісі компанії (г. Киев, ул. Богдана Хмельницького, 16-22), банківською картою будь-якого банку, грошовим переказом у касі будь-якого банку, через термінали «ПриватБанку», через службу «Приват24» ( для власників рахунку в «Приватбанку»).

Після оплати квитка вам на пошту прийде лист з вкладеним квитком. Ви повинні роздрукувати його (квиток на автобус Кременчук-Люблін, а не лист) і пред'явити при посадці на автобус. У самому квитку вказані час і місце відправлення, так що ми чекаємо вас в зазначений час на автовокзалі по вул. Воровського, 32/6. Ми доставимо вас на автовокзал Любліна (вул. Al. Tysiąclecia,6) швидко і з вітерцем!

Приємної поїздки!

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок