Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 
 

Автобус: дешевий транспорт для туризму

 
Туристи вважають за краще користуватися автобусом для поїздок за кордон. Тільки цей вид транспорту має дешеві квитки і максимально комфортні умови.


Де знайти квиток на автобус Кременчук - Лодзь


Користування послугами офіційного перевізника - це запорука того, що ви доїдете до пункту призначення вчасно і в безпеці. ФОП «Новіков Л.А» надає тільки якісний сервіс. На сайті компанії можна в будь-який час знайти розклад рейсів і купити автобусні квитки Кременчук - Лодзь. У нашому автопарку знаходиться тільки той транспорт, який пройшов повне техобслуговування і відповідає всім вимогам. Тому наші пасажири подорожують з підвищеним комфортом. Щоб виїхати в заплановану дату, варто забронювати безкоштовно квитки. Це не займе багато часу завдяки ергономічному дизайну сайту. Вам знадобиться заповнити анкету з особистими даними, залишити номер телефону, електронну пошту, обрати місце в транспортному засобі. Після виконання всіх пунктів на пошту буде надіслано лист з бронюванням. Далі вам залишиться тільки сплатити його. Якщо ви не змогли купити квиток на автобус Кременчук - Лодзь, зверніться у контакт-центр. Наш працівник відповість на всі питання. Співпрацюйте з ФОП «Новіков Л.А.» і ось чому:
  • Автопарк з сучасним транспортом.
  • Високий рівень обслуговування.
  • Доступні ціни.
  • Великий вибір напрямків.
  • Швидкий пошук по сайту.
  • Знижки і акції.

 
Лодзь


Лодзь - польське місто, розташоване в центрі країни, також він є центром Лодзинського воєводства. Тут розвинена промисловість і туризм. У Лодзі є на що подивитися. Щоб дізнатися більше про її історичне минуле, почніть свою подорож зі старого центру. Розглянемо місця, які не можна залишити без уваги: ​​історичний музей, млин Ксьондза, палац Хербста, площа Свободи, музей кінематографії, музей текстилю.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок