Оберіть свою подорож

Напрям: Кременчук - Лодзь (17 червня)

Маршрут Час Місця Ціна

Кременчук Лодзь

10:15

відправлення

10:50

прибуття

8

вільних

Кременчук Лодзь

13:00

відправлення

12:45

прибуття

7

вільних


 

Їдемо на захід в прекрасне місто Лодзь!

 
Лодзь - це дуже великий промисловий, торговельний та освітній центр. І безліч людей, що зважилися переїхати до Польщі, вибирають для життя саме Лодзь, як і безліч туристів, охочих краще пізнати Польщу, вибирають Лодзь для своєї чергової відпустки.
 
Прості робітники з радістю їдуть в Лодзь на заробітки, адже там багато можливостей заробити грошей. А вчорашні школярі - сьогоднішні абітурієнти - поспішають сюди навіть з більшим ентузіазмом, ніж в інші польські міста - адже в Лодзі не просто багато навчальних закладів - тут розташована знаменита кіношкола, куди мало не черги шикуються з абітурієнтів родом із України.
Так що не дивно, що квиток на автобус Кременчук-Лодзь - така затребувана річ!

 

Автобусні квитки Кременчук-Лодзь

 
Автобуси перевізника «Новіков» оснащені всім необхідним для тривалої поїздки. Якщо хочете подрімати - будь ласка, спинки сидінь відкидаються. Хочете свіжого повітря? Без проблем, працює кондиціонер. Хочете приємно провести час - для вас є бездротовий Інтернет! Вставляєте зарядний пристрій вашого смартфона, ноутбука або планшета в наявну в автобусі розетку, підключаєтеся до вай-фаю, і вибираєте собі заняття: почитати новини? закінчити роботу? поговорити з рідними? викласти фото в Інстаграм? промоніторити соціальні мережі? зіграти в комп'ютерну гру в режимі онлайн? Варіантів - безліч! І автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.» допоможуть здійснити їх всі!
 

Знижки на рейсі Кременчук-Лодзь

 
 Пенсіонерам, яким вже виповнилося шістдесят років, і студентам денної форми навчання (незалежно від віку) покладається однакова знижка - якщо вони вибирають для поїздки Кременчук-Лодзь автобус, ціна квитка знижується на 5%. Якщо маленькі діти (менше п'яти років) на колінах і ручках у дорослих, без надання окремого місця, сідають на автобус Кременчук-Лодзь, ціна квитка і зовсім знижується на цілих 99%. А дітям меншим семи, які займають окреме місце, надається знижка в 50%, то пак вони їдуть за половину вартості. Не забувайте про нотаріально завірений дозвіл батьків на виїзд за кордон дитини до шістнадцяти років - він повинен бути оформлений навіть в тому випадку, якщо один з батьків дитину супроводжує, адже юридично необхідна згода і другого з батьків.
 

Як купити квиток Кременчук-Лодзь?

 
Продаються квитки на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А». Там треба буде вказати в спеціальній формі, скільки пасажирів збирається їхати і скільки серед них пільговиків, на яке число планується поїздка, маршрут - Кременчук-Лодзь, автобус. Вартість квитка для кожного пасажира розраховується автоматично, притому практично в одну мить. Ви вибираєте собі місце в салоні та або бронюєте (бронювання скасовується безкоштовно), або оплачуєте замовлення відразу, скориставшись системою "ПРИВАТ24", будь-яким терміналом все того ж "ПриватБанку", грошовим переказом або ж банківською картою. Електронний квиток, який ви отримаєте, треба буде роздрукувати, а далі - просто прийти з ним на автобусний вокзал. Чекаємо на вас в наших автобусах по маршруту "Кременчук-Лодзь"!

Помилка

Ок
Відміна
Ок