Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Їдемо в місто Конін! До побачення, Кременчук!

 
Що це за місто - Конін? Конін - це місто ВНЗ. Колись він був єврейським містечком, тепер же це місце, де на вісімдесяти квадратних кілометрах розмістилися цілих сім "вищих шкіл", як їх називають поляки. Чотири з них - філії ВНЗ інших польських міст, а ось три - саме Конінського ВНЗ. Для такого маленького міста - і правда, дуже багато освітніх закладів! Не дивно, що велика кількість українських студентів, які прагнуть здобути освіту в Європейському Союзі, і до того ж на легкій для вивчення мові, при виборі вузу в Польщі відправляються саме в Конін. До того ж там багато робочих місць для українців, спраглих заробити хороші гроші. Туристи в Коніні теж не рідкісні птахи - містечко витримане в суміші готичного стилю, бароко і необароко, що дуже приваблює до нього увагу. Тому квитки на автобус Кременчук-Конін затребувані майже постійно!

 

Чим хороші автобуси «Новікова»?

 
Знаєте, яке найбільша перевага автобусів перевізника «Новіков»? Це навіть не те, що рейс прямий, і не те, що їде автобус швидко, і навіть не відкидні спинки сидінь, і не кондиціонери. Ні, тут мова піде про розетки та вай-фай! В якому ще транспорті можна спокійно працювати, вчитися, розважатися, писати листи і записи в блоги, ділитися з друзями в Інстаграмі і соціальних мережах своїми фотографіями, грати в онлайн-ігри ... Вибір занять практично необмежений! Таким чином, сідаючи на автобус від компанії-перевізника ФОП «Новіков Л.А.», ви можете просто добре або з користю провести час, а не витратити його виключно на дорогу. І цю можливість ви отримаєте, якщо купите автобусні квитки Кременчук-Конін від перевізника ФОП «Новіков Л.А.»!

 

Кременчук-Конін, автобус - ціна квитка

 
У перевізника діє система знижок.
Якщо ви пенсіонер і вам шістдесят років і більше - тоді знижка становить 5%. А якщо ви студент денного відділення будь-якого вузу і сідаєте на автобус Кременчук-Конін, ціна квитка також знижується на 5%. Якщо ж маленькі діти, менше п'яти років, їдуть у батьків на руках, то ви платите за них тільки 1% вартості - знижка надається в 99%. А якщо діти менше семи років займають кожен окреме місце, то перевізник ФОП «Новіков Л.А.» дає маленьким громадянам проїхатися за півціни. Не забувайте, Польща — інша країна, тому, якщо малюк їде тільки з татом або тільки з мамою, не забудьте від другого з батьків взяти нотаріально завірений дозвіл на виїзд - інакше не випустять з країни.
 

Як купити квиток Кременчук-Конін?

 
Квитки на всі рейси продаються на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.», тобто - тут. Вам потрібно заповнити спеціальну форму, в якій потрібно вказати, скільки пасажирів їде, кому з них потрібні знижки, дату поїздки, який маршрут - в нашому випадку це Кременчук-Конін, автобус. Вартість квитка підраховується ледве не за секунду, система пропонує вибрати місця в будь-якій частині салону - біля вікна, біля проходу, в хвості салону або ж за місцем водія. Бронювання (якщо не впевнені в поїздці) скасовується безкоштовно, а заплатити можна або відразу після бронювання, або протягом терміну бронювання. Як інструменти платежу використовуються знайома практично кожному користувачеві "ПриватБанку" система онлайн-платежів "Приват24", термінали все того ж "ПриватБанку", грошовий переказ або банківська карта абсолютно будь-якого банку. Електронний квиток необхідно буде роздрукувати - і чекаємо вас в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок