Оберіть свою подорож

Купити квиток Краків-Житомир


З міста королів - додому, в Житомир!
Чому місто королів? Та тому, що польське місто Краків раніше було місцем коронації всіх королів Польщі. Спадкові принци їхали по Королівській дорозі (яка і донині збереглася), а люди обсипали їх квітами, захопленням і сумішшю заздрості з гордістю: довелося побувати на коронації! Зараз, звичайно, коронацій в Кракові вже немає. Але це не означає, що там нема на що подивитися! Адже Краків як був містом з казки, так і залишився. Легенди стверджують, що до сих пір в підземеллях Вавельського замку живе Вавельський Смок, тобто дракон. Так-так, саме тому дракона в книгах Джона Рональда Руела Толкієна звуть Смогом - за аналогією з польським словом, що саме "дракон" і означає. Невідомо, чи живе в Кракові дракон насправді, але з казковою атмосферою там точно все в порядку. І гострі дахи, і кольорові стіни, і хитромудре оформлення будівель - вся атрибутика "пряникового" містечка в наявності (з урахуванням того, що Краків, звичайно, мегаполіс). А ще там є багато робочих місць і вищих навчальних закладів. Тож нехай сьогодні ми з вами в Кракові і не королі, зате з воістину королівської гордістю повертаємося на канікули або у відпустку додому в Житомир - в місто, де живемо!.. Не на драконі, звичайно, повертаємося, але автобус від перевізника "ФОП Новіков А.Л. - теж непогано!
 
Автобус  Краків-Житомир

Що хорошого в автобусі? Кондиціонери працюють справно, спинки сидінь відкидаються (можна спати і бачити уві сні казки про вавельського дракона і покоління його нащадків!), І, найголовніше - Wi-Fi працює! Сидіть собі в Інтернеті скільки душі завгодно, ніхто і ніщо не завадить. По-королівськи повертаючись з Кракова, ви можете собі дозволити витратити час у поїздці на те, щоб, добряче виспавшись, моніторити улюблені сайти і форуми, бродити по соціальним мережам, дивитися кіно і навіть читати польські народні легенди про дракона з Міста Королів і про інші казкові події старого Кракова. І обмежувати себе в інтернет-пильнуваннях зовсім не обов'язково: в автобусі є розетки, можна підключити до мережі будь-який гаджет.

Як купити квиток Краків-Житомир?

На офіційному сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л.", звичайно ж. Ви ж не поїдете в київський офіс (тим більше, якщо берете квиток вже або ще в Кракові!). Квиток можна оплатити платіжною системою «Приват24», а можна картою абсолютно будь-якого банку. Можна здійснити на рахунок компанії грошовий переказ, можна скористатися терміналом «ПриватБанку». Переживати нема за що, тому що процес бронювання та оплати дуже зручний. Щоб купити квиток на автобус Краків-Житомир, треба просто ввести всі необхідні дані в табличку на офіційному сайті. І тоді ви дізнаєтеся, якою ж буде, якщо ви шукали «маршрут Краків-Житомир, автобус», ціна квитка. Подивилися ціни, з'ясували всі деталі - і можна сміливо бронювати квиток з наміром оплатити пізніше, або купувати відразу. Отримані електронні автобусні квитки Краків-Житомир роздруковуєте - і спокійно їдете на автостанцію в обумовлений час!

Краків-Житомир, автобус: вартість квитка

Мова піде, як ви, напевно, вже здогадалися, про знижки. На автобус Краків-Житомир ціна квитка знижується для студентів і для пенсіонерів старше шістдесяти років - на 5%. А діти, яким ще не виповнилося сім років, їдуть за половину вартості - знижка становить 50%. Що ж стосується зовсім маленьких дітей (не старше п'яти), яким не потрібно окреме сидіння, то їх знижка становить 99% - що, погодьтеся, не може не радувати!
Так що давайте ж проїдемося з королівською гордістю по власній версії Королівської дороги в Краків!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок