Оберіть свою подорож

З міста королів їдемо додому, в Рівне!

 
Містом королів називають Краків. Саме в цьому місті багато століть поспіль приймали коронацію польські спадкові принци. Монархії в Польщі вже немає, але до сих пір місто вважається королівським - в ньому залишилися і Королівська дорога (по якій їздили на коронацію), і Вавельський замок (в підземеллях якого, згідно з переказами, живе дракон), і безліч інших особливостей істинно королівського міста.

Туристи, крім збереженої в камені пам'яті про королів, знайдуть в Кракові багато цікавого - адже це все ж мегаполіс, в якому сучасний стиль життя поєднується з добре збереженою архітектурою колишніх часів. Це той самий класичний приклад європейського міста з кольоровими будинками, загостреними дахами і обробкою, немов з казки. Приїхати до Кракова - і справді практично те ж саме, що приїхати в казку. Прогулятися по ній, посидіти в парі ресторанчиків, побродити по музеях, де збереглися факти того, якою була казка раніше - і повернутися в Рівне.

А ось рівненська молодь з великою активністю в Кракові вступає до університетів. Всім хочеться жити в казковому місті і мати європейський диплом без необхідності вивчати якусь складну мову. А от з польською-то мовою зазвичай проблем немає! А ті, хто не планує вчитися, досить часто їдуть до Кракова жити і працювати. Але ж залишаються родичі в Рівному, а значить, часом інколи приїжджати і відвідувати їх - на канікули або у відпустку. Тому багато рівненськихтуристів, краківські студенти і робітники з Рівного шукають, де б подешевше купити квиток Краків-Рівне.

 

Краків-Рівне, автобус: ціна квитка та інші деталі


А купити квиток на автобус Краків-Рівне має сенс у перевізника "ФОП Новіков А.Л.", на його офіційному сайті. Заходьте на сайт і заповнюйте там спеціальну табличку, де вказується дата відправлення, кількість пасажирів і претензія на знижку. Наприклад, якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти обрали для поїздки Краків-Рівне автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. А якщо діти до семи років сідають на автобус Краків-Рівне, ціна квитка становитиме рівно половину початкової ціни. Дітям же до п'яти років, яких батьки повезуть на руках і яким, відповідно, не буде надаватися окреме місце, автобусні квитки Краків-Рівне обійдуться в 1% від повної вартості, тобто поїдуть вони майже безкоштовно. Заповнили табличку, подивилися ціну, вибрали собі місце в салоні - і можна бронювати квиток. Передумаєте їхати в конкретний день - просто відмовляєтесь від бронювання! Квитки можна викупити відразу або протягом терміну бронювання - це залишається на ваш розсуд.


Як викуповувати квиток, і що далі?


Існує кілька методів оплатити квиток на автобус перевізника "ФОП Новіков А.Л.". Наприклад, можна оплатити через звичну багатьом платіжну систему "Приват24" - або ж підійти до терміналу «ПриватБанку» в найближчому магазині, банку, торговому центрі, і оплатити таким чином. Можна скористатися банківською картою (не тільки "Привату"), можна здійснити грошовий переказ на рахунок перевізника. Сплативши замовлення, ви отримуєте електронний квиток, роздруковуєте його і в домовлену дату сідаєте на автобус.


А в автобусі можна досить непогано провести час! Кондиціонери позбавляють від задухи, спинки крісел відкидаються (і можна досить якісно виспатися), а головне - є розетки і Wi-Fi! Чим ви звикли займатися, коли смартфон, планшет або ноутбук під'єднані до мережі? Читати книги, блоги або стрічку в соціальних мережах? Дивитися кіно або кумедні відео? Працювати? Грати в мережеві ігри? Листуватися з друзями? Говорити по відеозв'язку? Все це доступно з бездротовим підключенням до Інтернету прямо в автобусі. Так що дорога з Кракова в Рівне вам, безсумнівно, сподобається, як і співробітництво з перевізником “Новіков”!

Помилка

Ок
Відміна
Ок