Оберіть свою подорож

Купити квиток Краків-Київ

 
Незважаючи на красу і всю чарівність Кракова, рано чи пізно приходить момент, коли потрібно повертатися додому в Україну. Є безліч способів дістатися до стольного граду Київ, але найдоступнішим з них по праву вважається поїздка на автобусі. На нашому сайті ви можете в режимі онлайн купити квиток Краків-Київ, заощадивши свій час та гроші!
 

Квитки на автобусний рейс Краків-Київ
 

На сайті перевізника «Новіков» ви можете легко і просто підібрати для себе відповідний рейс, забронювати на ньому квитки і сплатити їх. Після сплати квиток на автобус Краків-Київ буде висланий на вашу електронну пошту, і вам залишиться лише роздрукувати його. Якщо в процесі не виникне непередбачених проблем, вся процедура займе близько 10 хвилин.  Правда, набагато швидше, ніж поїздка на автовокзал за квитками?..
 
Вартість квитка Краків-Київ на нашому сайті коливається від 770 грн до 1325 грн. Достатня велика цінова різниця, що дозволяє придбати квитки людям з різних соціальних класів. На наших автобусах може поїхати в Польщу і успішний бізнесмен, і небагатий студент, що економить кожну копійку.
 
Розцінки ви можете подивитися в розкладі, який знаходиться у верхній частині сторінки. Також там вказано номер автобуса, точний час його відправлення і його прибуття, загальний час в дорозі, перша і остання станція шляху і можливі знижки на рейсі.
 
Перевізник «Новіков» пропонує наступні види знижок на своїх рейсах: знижки для студентів, для пенсіонерів, для дітей, а також групові знижки. З урахуванням знижок ціна квитка Краків-Київ стане ще менше і буде більш доступна навіть малозабезпеченим громадянам України.
 

Бронювання і оплата електронних квитків


Щоб забронювати квиток, вам потрібно заповнити спеціальну форму, куди вводиться ім'я і прізвище пасажира та контактні дані. Вказуйте тільки реальну інформацію, так як на вашу електронну пошту буде вислано замовлені вами квитки.
 
Протягом терміну бронювання, який може досягати 36 годин, ви можете сплатити квитки. Використовуйте для цього будь-який зручний спосіб з нижче запропонованих: банківську карту, грошовий переказ, термінал «Приватбанку» або інтернет-сервіс «Приват24». Крім того, можна сплатити і готівкою, однак це вимагає відвідування вами офісу, що розташований поряд в Києві поряд із з/д та автобусним вокзалами.

Автобус Краків-Київ, ціна квитка на який обов'язково вас порадує, представляє собою туристичний транспорт, який відповідає всім європейським вимогам до виробництва такого транспорту. Салон цього автобуса оснащений кондиціонерами для підтримки комфортного мікроклімату в дорозі і м'якими зручними кріслами, на яких ви зможете розслабитися і подрімати. Наявність зарядного пристрою для мобільного телефону і вільного доступу до Wi-Fi забезпечують вам можливість урізноманітнити час, проведений в дорозі, прослуховуванням музики, переглядом фільмів, читанням або іграми на вашому персональному гаджеті.
 
На сайті перевізника «Новіков» ви можете купити не тільки автобусні квитки Краків-Київ, а й зворотні квитки з Києва до Кракова. Якщо ви вже знаєте дату своєї наступної поїздки в Польщу, ми рекомендуємо вам придбати квитки туди і назад одним замовленням. В такому випадку ви отримуєте 20% знижки на квитки!
 

Важливо!


Після сплати квитків вони будуть вислані на вашу електронну адресу. Не забудьте роздрукувати їх, адже електронні проїзні документи вважаються дійсними і дають право на проїзд тільки в «паперовому» варіанті. Якщо ви покажете квиток прямо з екрану персонального гаджета, то вас можуть не пустити в автобус і зажадати купити квиток в касі. Тому не забувайте роздруковувати!
 
Якщо у вас залишилися питання з приводу бронювання і купівлі електронних квитків, звертайтеся в контакт-центр перевізника «Новіков» - там вам нададуть компетентну консультацію!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок