Оберіть свою подорож

 Конін - місто ВНЗ

 
"Что такое осень? Это небо..." А ще осінь - це час початку навчання в школах, інститутах і університетах. Тому восени в Конін їде величезний потік студентів, адже там знаходиться відразу кілька ВНЗ!

 

Конін і його ВНЗ

 
Конін - маленьке містечко площею в вісімдесят квадратних кілометрів. Воно чудове в усіх відношеннях: і в архітектурі, де спостерігається мішанина готики, бароко і необароко, і тим, що в маленькому-маленькому містечку примудрилася розміститися стільки вищих навчальних закладів. Уявіть собі: три власних вищих школи: міська, менеджерська і педагогічно-технічна, філії двох познанських і двох - Лодзі. Цілих сім інститутів!
 
Як ви, напевно, розумієте, основу української діаспори Конина складають студенти. Саме вони і шукають регулярно, де купити автобусні квитки Конін-Володимир-Волинський. І не даремно! Адже якщо вибирати транспорт по маршруту Конін-Володимир-Волинський автобус, ціна квитка у перевізника ФОП «Новіков Л.А.» для студентів буде знижена на 5%!
 
А ще часто квиток на автобус Конін-Володимир-Волинський беруть пенсіонери.
Для них теж є знижки: якщо пенсіонер або пенсіонерка, яким вже виповнилося шістдесят років, вибирають для поїздки Конін-Володимир-Волинський автобус, вартість квитка знижується на 5%.

 

З Конина з дітьми

 
Знижки є і для дітей! Все дуже просто. Якщо батьки малюків до семи років, які вже досить великі, щоб їхати на окремому кріслі (до речі, спинки крісел в автобусах "Новікова" відкидаються, так що можна чудово відпочити!), сідають на автобус Конін-Володимир-Волинський, ціна квитка буде всього лише половинною від початкової: для дітей менше семи років діє знижка 50%. А якщо ж дитина маленька (до п'яти років) і їде на колінах у батьків, то це обійдеться практично безкоштовно - знижка дорівнює 99%.

 

Автобусом з Конина у Володимир-Волинський

 
Чим займатися в автобусі в дорозі? Звичайно ж, чимось цікавим. І для цього в салоні передбачені розетки електроживлення, а також є вай-фай. Можете підключитися до Інтернету і розважатися в дорозі, як хочете: хоч книги читати, хоч відео дивитися, хоч спілкуватися з ким би то не було, вчитися, працювати, грати в онлайн-ігри. Варіантів безліч - аби їх використовувати з розумом! А комфортне самопочуття під час подорожі вам забезпечать кондиціонери і крісла з відкидними спинками.
 
Як купити квиток Конін-Володимир-Волинський?
 
На офіційному сайті компанії є спеціальна форма, заповнення якої з вказуванням запланованої дати поїздки, її маршруту, кількості пасажирів та їх підпадання під знижки призводить до миттєвого розрахунку точної ціни. Якщо ціна вас влаштовує - виберіть місце в салоні. Якщо не впевнені до кінця в своїй поїздці - бронюйте квиток, в разі зміни планів неоплачений замовлення можна буде безкоштовно скасувати. Якщо впевнені - оплачуйте відразу. Як платіжні інструменти підійдуть онлайн-платежі "ПРИВАТ24", банківські картки, грошовий переказ, термінали "ПриватБанку". Отриманий електронний квиток роздрукуйте - це ваш офіційний проїзний документ. З ним і приходьте на автовокзал! Чекаємо вас в автобусах в Коніні!

Помилка

Ок
Відміна
Ок