Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!

Поїхати в Рівне

 
Купівля квитків онлайн - відмінний спосіб заощадити гроші, час і нерви. Онлайн-квитки дають таке ж право на проїзд, що і квитки, куплені в касі, проте покупка онлайн-квитків не пов'язана з такими ж труднощами, як покупка в касі. До того ж, ви в Коніні, навіщо їхати на автовокзал заздалегідь? Купити квиток Конін-Рівне можна на нашому сайті за 15 хвилин і десяток кліків мишкою.
 

Конін-Рівне: автобус, ціна квитка

 
Автобусні квитки Конін-Рівне - відмінний спосіб дістатися з одного дорога в інший. 16 годин в дорозі пролетять непомітно в автобусах перевізника ФОП «Новиков Л.А.»! Подивитися на зовнішній вигляд автобусів ви можете, перейшовши по вкладці «Мої автобуси». Всі автобуси - першокласні туристичні сучасні комфортабельні автобуси для тривалих переїздів. В них передбачено все: кондиціонер і безкоштовний Wi-Fi, відкидні спинки крісел і розетки. Ви не будете відірвані від світового інформаційного простору, зможете дивитися фільми і працювати в онлайн-режимі! Якщо, звичайно, не віддасте перевагу тому, щоб проспати добру частину шляху.
 
Ви вибираєте для подорожі Конін-Рівне автобус. Вартість квитка теж має значення. ФОП «Новіков Л.А.» пропонує квитки по 750 грн без урахування знижки. Студенти і пенсіонери користуються знижкою в 5%, діти до 7 років - в 50%, а малюки, які не займають місця - в 99%! Доступні знижки на рейсі вказані двічі: під ціною квитка і в формі оформлення квитка, праворуч від графи «Виберіть місце».
 
Після того, як ви вибрали знижку на автобус Конін-Рівне, ціна квитка автоматично перераховується з урахуванням знижки. Саме цю суму ви повинні заплатити, щоб отримати свій квиток на автобус Конін-Рівне.
 
Оплатити квиток можна декількома способами. Перший: поїхати до Києва, на вул. Б. Хмельницького, 16-22, в наш офіс і купити квиток за готівку. Якщо ви не палаєте таким бажанням - їхати до Києва з Рівного або з Коніна - то можете оплатити дистанційно. Цей спосіб розділяється на кілька варіантів: за допомогою платіжної картки будь-якого банку, через термінал, через систему інтернет-банкінгу. Також ви можете сплатити готівкою через касу будь-якого банку. Вибирати спосіб оплати тільки вам!
 
Однак перш, ніж платити за квиток, ви його оформляєте. У це поняття входить не тільки вибір рейсу і місця в салоні автобуса, а й зазначення свого імені і прізвища. Всі квитки з Конина до Рівного іменні, так як ви будете перетинати кордон. При оформленні квитка вам потрібно вказати своє ім'я та прізвище латиницею - саме на латиниці! Дізнатися, як ім'я та прізвище пишеться правильно ви можете, подивившись їх написання в паспорті. Навіть якщо воно вам не подобається або ви впевнені, що там написано неправильно - ви нічого не можете змінити. Закордонний паспорт з написаним там ім'ям і вашою фотографією - документ, що підтверджує особу в міжнародних переїздах, тому всі квитки оформляються саме на ім'я, вказане в закордонному паспорті.
 
Після оплати квиток прийде вам на пошту, звідки ви повинні завантажити його і роздрукувати. З роздрукованим квитком, закордонним паспортом і хорошим настроєм чекаємо вас в пункті відправлення - як правило, це автовокзал Конина.
Гарної дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок