Оберіть свою подорож

 Їдемо з Конина в Переяслав-Хмельницький!

 
Конін колись був єврейським містечком. Сьогодні це типове університетське містечко. Вісімдесят квадратних кілометрів, крім прекрасної архітектури, в якій бароко і необароко змішалися з готикою, вміщають в собі просто-таки величезну для такого маленького містечка кількість вищих навчальних закладів! До послуг бажаючих поступити на навчання до Коніна міська вища школа, конінська філія комерційної вищої школи гуманітарно-економічної академії Лодзі і філії двох інститутів Познані, міські менеджерська і педагогічно-технічна вища школа. Стільки варіантів для абітурієнтів! Зрозуміло, що і робочих місць в Коніні багато, і туристів теж вистачає. І всіх їх цікавить, де можна недорого купити квиток Конін-Переяслав-Хмельницький.

 

Автобуси в Переяслав-Хмельницький

 
Чому має сенс придбати квиток на автобус Конін-Переяслав-Хмельницький саме у нас? Тому що у перевізника ФОП «Новіков Л.А.» в автобусах є кондиціонери, спинки сидінь відкидаються, а головне - можна необмежено користуватися розетками та бездротовим підключенням до Інтернету, чи то пак вай-фаєм. Можна під'єднати до мережі будь-який гаджет (планшет, смартфон, ноутбук) і робити, що заманеться. Любителі соціальних мереж можуть вести своє активне соціальне мережеве життя. Студенти можуть писати навчальні роботи. Бізнесмени - працювати.
А ще одним приводом купити квитки на автобуси «Новікова» будуть знижки.
 

Які пропонуються знижки?

 
На автобусні квитки Конін-Переяслав-Хмельницький знижки маються на увазі наступні. Якщо студенти денної форми навчання обирають для поїздки Конін-Переяслав-Хмельницький автобус, ціна квитка знижується на 5%. Якщо пенсіонери, яким вже виповнилося шістдесят років, сідають на автобус Конін-Переяслав-Хмельницький, ціна квитка знижується на ту ж суму. Якщо ж батьки дітей, яким ще немає семи років, надають їм можливість їхати на окремому кріслі і вибирають для такої поїздки за маршрутом Конін-Переяслав-Хмельницький автобус, вартість квитка дорівнює половині початкової вартості, тобто знижка становить 50%. Ну а якщо дітворі немає ще й п'яти, і подорожувати вони будуть, сидячи на колінах - це вже 99% знижки, практично безкоштовна поїздка.

 

Де замовляти квитки в Переяслав-Хмельницький?

 
А замовляти потрібно на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.». Заповнюєте на головній сторінці спеціальну форму, вводите там пункти відправлення та призначення, дату від'їзду, кількість пасажирів, яким покладаються знижки. Система розраховує ціну квитка безпосередньо на вашу поїздку, після чого ви можете вибирати місце в салоні автобуса і вирішувати, бронюєте квиток або викуповує відразу. Якщо забронюєте - скасувати бронювання можна буде в будь-яку хвилину абсолютно безкоштовно, але, якщо все ж таки хочете їхати, викупити квитки потрібно протягом терміну бронювання. Оплатити ж квиток можна через платіжну систему "Приват24", доступ до якої є у ​​всіх клієнтів "ПриватБанку", через термінал того ж "ПриватБанку", будь-якою банківською карткою або грошовим переказом (теж в будь-якому банку). Як бачите, все досить просто - після оплати залишиться тільки роздрукувати електронний квиток - і можна їхати. Що ж, щасливої ​​дороги!

Помилка

Ок
Відміна
Ок